Arrow – novinky o 6.sérii

Volám sa Oliver Queen. Po piatich rokoch prežívania na “opustenom” ostrove som sa tam opäť ocitol, bojoval v epickom súboji a nakoniec som sa vrátil do Star City s tými, ktorí prežili cliffhanger.

Takýto nový začiatok seriálu nečakajte. 😀

Trailer na novú sériu

Popis traileru

Trailer v krátkosti zhŕňa záverečné dianie z piatej série. Boje, Lian Yu a záverečná explózia… Z nového materiálu môžeme vidieť akým smerom sa asi bude uberať vzťah Olivera a jeho syna Willa, súboj Black Canary vs. Black Siren či Sladea Wilsona (Deathstroka).

Nové postavy

Michael Emerson Board – táto tvár Vám môže byť známa zo seriálu Lost, teraz však mieri do Star City. A nič dobré od neho nečakajte.

Richard Dragon – záporák, kasting na postavu zatiaľ neprebehol, aspoň sa o tom nevie.

Oliver Queen – Nie, nejde o preklep, Marc Guggenheim sa vyjadril, že uvidíme iného Olivera Queena a súčasťou deja budú aj „nejaké zaujímavé príbehy.“ Jednou novou stránkou, ktorú u Olivera uvidíme bude určite úloha otca.

Vráti sa David Nykl (Analoty Knyazev)Anatolyho netreba predstavovať nejako špeciálne. V seriáli predstavoval pre Olivera mnoho – bol jeho mentor, učiteľ, „brat“, ale aj nepriateľ. V zatiaľ nešpecifikovanej alternatíve sa vráti aj do 6. série. Potvrdený je aj návrat Manu Bennetta (Slade Wilson/ Deathstroke), dostane dve špeciálne epizódy a my budeme mať možnosť uvidieť, čím všetkým si prešiel od smrti Shado až ku spolupráci s Oliverom.

V tejto sérii by sme sa mali dozvedieť, kto sa skrýva pod touto maskou. A vraj je to niekto známy.

Niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že po piatich rokoch (kedy by mali skončiť aj flashbacky z Oliverovho stroskotania) sa seriál pokúsi o reboot, t.j. znovunaštartovanie. Nemala by to byť pravda.

A ešte jedna vec – Arrow nebude mať muzikálovú epizódu.

Novú epizódu Arrowa uvidíme najbližie 12. októbra.

Oficiálny popis seriálu:

Po stroskotaní lode sa bilionársky playboy Oliver Queen stratil a päť rokov bol považovaný za mŕtveho, kým ho nenašli živého na ostrove v severočínskom mori. Vrátil sa do Star City, kde napravoval zlo a nespravodlivosť, ktoré spravila aj jeho rodina. Ako Green Arrow ochraňuje mesto za pomoci bývalého vojaka Johna Digglea (David Ramsey), počítačovej expertky Felicity Smoak (Emily Bett Richards), jeho sestry so špeciálnym výcvikom They Queen (Willa Holland), Quentin Lance (Paul Backthorne), vynálezcu Curtisa Holta (Echo Kellum) a jeho nových posíl: Reného Ramireza (Rick Gonzales) a metačloveka Dinah Drake (Juliana Harkavy).

Oliver konečne zabezpečil a posilnil tím boja so zločinom, keď sa neočakávaní nepriatelia z jeho minulosti vrátia do Star City, čo prinúti Olivera popremýšľať o jeho vzťahoch s členmi jeho „rodiny“. 

zdroj:screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.