Arrow obsadil Sladeovho syna, tešiť sa zrejme môžeme aj na Arsenala

Slade Wilson bol kľúčovou postavou finále 5. série a už dávnejšie je jasné, že ho uvidíme minimálne v dvoch epizódach. Oliver Sladeovi sľúbil, že mu pomôže nájsť syna, preto bolo celkom očakávateľné, že niekoho do tejto roly pre šiestu sériu obsadia.

Teraz je už známe, kto si zahrá Joea Wilsona. Bude to Liam Hall, ktorého ste mohli zahliadnuť napríklad v Luciferovi.

V šiestej sérii by sme mohli opäť vidieť Roya Harpera alias Arsenala. Teda ak budeme veriť, že Colton Haynes si na Twitteri nevystrelil zo svojich fanúšikov. Jeden z fanúšikov mu napísal, že mu v seriáli Arrow chýba Roy Harper, na čo herec odpovedal, že Roy sa čoskoro vráti späť. Výkonní producenti zatiaľ nič oficiálne nepotvrdili.

Šiesta séria Arrowa bude mať aj špeciálnu epizódu, ktorá bude niesť celospoločenské posolstvo „Black Lives Matters“ –  že záleží na každom živote, bez ohľadu na farbu pleti a v popredí by mala byť policajná brutalita, prípadne protesty proti nej. Podobná epizóda bola v 5.sérii „Spectre of Gun“ (zákon o zbraniach) a ohlasy na epizódu boli pozitívne.

VIAC:  8. séria Game of Thrones láka prvým teaser trailerom

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Pilotný diel Batwoman pozná svojho záporáka

Keďže televízia CW je vo fáze zvažovania, či sa rozhodne objednať seriál Batwoman, všetko môže …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.