Arrow podľa tvorcov očakáva veľké zmeny

Šiesta séria Arrowa je v plnom prúde. Oliver si ujasňuje, komu môže veriť a komu nie. Musí to však spraviť rýchlo, lebo sa blíži veľké nebezpečenstvo! Článok obsahuje spoilery.

A tomu Oliver nebude čeliť sám. Do seriálu by sa mali vrátiť nejaké tie „známe tváre“. Už dlhšiu dobu sa spomínal návrat Roya Harpera, no až teraz v šiestej sérii je to realita. Roy bude súčasťou viacdielneho príbehu, podľa slov producentov sa s jeho návratom spájajú „dlhotrvajúce následky“.

V súvislosti s viacdielnym príbehom sa spája ešte jedno meno – Nyssa Al Ghul. Po veľkom cliffhangeri na konci piatej série nám zatiaľ seriál nevysvetlil, či Nyssa Al Ghul žije alebo nie. Avšak teraz už možno s určitosťou povedať, že Nyssa výbuch prežila. Práve ona má byť úvodným článkom celého príbehu, ktorý zrejme začne v epizóde č. 16 „The Thanatos Guild“. Výkonní producenti seriálu sa vyjadrili:

V nezabudnuteľnej epizóde, ktorá zmení Arrowa navždy, sa vráti Katrina Law ako dcéra démona, Nyssa Al Ghul. Nyssa príde do Star City, aby varovala pred blížiacim nebezpečenstvom, ktoré bude ohrozovať všetko čo poznáme a máme radi.“

Všetko to znie veľmi záhadne, no viac oficiálnych informácií zatiaľ nie je. Zrejme však bude mať nebezpečenstvo nejakú spojitosť s Royom a Nyssou. Neviem ako vám, no mne sa s „dlhotrvajúcimi následkami“ spája nejaká tragédia, ako napr. že Oliver príde o ruku (čo nie je až taký uletený nápad, ak si spomenieme na epizódu Legends of Tomorrow – Star City 2046).

Avšak, prejdime od dohadov k faktom a povedzme si, čo alebo skôr kto, je to Thanatos. Ak to úplne zjednoduším, Thanatos je diabolský dvojník Aquamana z alternatívnej dimenzie „Netherspace“ a Aquamana doslova nenávidí. Má veľmi podobné schopnosti ako Aquaman.

Z komiksov vieme, že Thanatos sa snažil zmanipulovať Meru (Aquamanovu manželku) a neskôr aj Poseidona, pretože chcel Aquamanove miesto „kráľa siedmych morí“. To mu však nevyšlo, tak sa Thanatos nahneval a vyhlásil vojnu všetkým na súši.

zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.