Artemis Fowl sa nám pripomína ďalším trailerom

Filmové spracovanie románu Eoina Colfera Artemis Fowl sa dočkalo ďalšieho traileru. A hoci predchádzajúce trailery sa stretli len s vlažným prijatím a miernym sklamaním, najnovší trailer spôsobil doslova búrku nevôle fanúšikov série po sociálnych sieťach.

Je nutné spomenúť, že film sa podľa traileru absolútne nebude držať knižnej predlohy a pôsobí až ako akási nepodarená hollywoodska fanfikcia, ktorá má s knihou spoločné akurát tak mená postáv. Film mení pohlavia a farby pleti postáv, absolútne sa nedrží predlohy a z chladného súboja brilantnej mysle hlavného hrdinu s technologicky vyspelou civilizáciou škriatkov urobil akéhosi nepodareného Percyho Jacksona. Toto určite nie je dobrá cesta a film bude mať zrejme obrovské problémy čo i len si na seba spätne zarobiť. Je to veľká škoda, keďže knihy Artemis Fowl patria k detstvu nejedného súčasného 20+ ročného geeka.

Spravte si názor sami:

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.