Assassin’s Creed nový trailer a plagát

Neprešlo ani pol roka od vydania prvého traileru a už teraz máme možnosť vidieť ďalšiu ukážku filmu Assassin’s Creed. Tento snímok snáď nie je potrebné predstavovať, vzhľadom na to, že bol natočený podľa rovnomennej hernej predlohy, ktorá zožala celosvetovo veľký úspech. A tak sa rovno pustíme do obsahu druhého traileru. Určitá časť záberov bola použitá aj v prvom traileri, len s rozdielom obsiahlosti, keďže druhý trailer väčšinu týchto záberov rozvíja o niekoľko kratších úsekov. Ale zároveň sa nám dostáva aj niekoľko nových záberov ako napríklad bližšie zobrazenie spoločnosti Abstergo, vysvetlenie fungovania systému Animus a taktiež nové akčné sekvencie.

assassins-creed-movie-poster

Ak sa náhodou pýtate, že čo je to vlastne Animus, tak jedná sa o prístroj, prostredníctvom ktorého dokáže Callum Lynch (Michael Fassbender) získať nadvládu nad telom svojho predka Aguilara, a tak sa dostáva mysľou do obdobia španielskej inkvizície v 15.storočí. Pri prvom traileri sa ukázali rozporuplné reakcie s výberom hudby, pretože novodobé piesne príliš nesedia do pasáží s Aguilermom v 15.storočí, ktoré tvoria podstatnú časť filmu a tento trailer si to svojou hudbou u fanúšikov tiež príliš nevyžehlil, tak teraz treba iba dúfať, že to s novodobými piesňami príliš nepreženú a dočkáme sa aj poriadneho orchestrálne soundtracku.

Aký je Váš názor na výber hudby? Sedí Vám ku snímku Assassin’s Creed alebo sa zosobňujete skôr s názorom väčšiny? A ak pátrate po vecných informáciách ku filmu Assassin’s Creed, tak tie nájdete v našom článku ohľadom prvého traileru k tomuto filmu.

Snímok Assassin’s Creed zavíta do lokálnych kín 29.12.2016.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.