Austrálske promo odhaľuje osud Felicity Smoak

Prvý superhrdina americkej stanice CW, Arrow, prilákal mnoho divákov, hlavne mladých. Úspešnosť seriálu potvrdzujú aj dva nemenej úspešné spinoffy – Flash a Legends of Tomorrow.

Varovanie: Text obsahuje spoilery z minulých častí a možno aj z budúcich.

V súčasnosti sa vysiela štvrtá séria Arrowa, ktorá sa po zimnej prestávke vráti s novými dielmi. Každý fanúšik sa už nevie dočkať, pretože vo finále pred zimnou pauzou nebola núdza o nečakané zvraty. Po finále trápila mnohých otázka čo bude ďalej s Felicity. Len pre pripomenutie, Oliver požiadal Felicity o ruku, cestou v limuzíne ich však prepadli Darhkovi ľudia a Felicity postrelili. Záverečná scéna ukazovala, ako Oliver vyťahuje bezvládne, pravdepodobne mŕtve telo Felicity z auta.

Mnoho fanúšikov nechce veriť, že by tvorcovia seriálu nechali zomrieť tak dôležitú postavu ako je Felicity. Felicity je nielen „technickou podporou“ v tíme Arrow, ale aj spolupracovníčkou Star Labs a aj Oliverovou snúbenicou.

httphallofseries.comwp-contentuploads201512Arrow-4x09-4.jpg

Austrálske promo nám prezrádza, ako to s Felicity bude vyzerať. V prome možno vidieť matku Felicity, ktorá stojí pravdepodobne v nemocnici a rozpráva sa s Oliverom. Z proma možno zachytiť “The damage to her spinal cord is permanent. She’s never going to walk again.”  (v preklade: „Poškodenie miechy je trvalé. Nebude už nikdy chodiť.)

Arrow je často plný zvratov a preto je otázne či nikdy znamená naozaj nikdy. V seriáli sa doteraz podarilo vyriešiť zopár vecí vďaka Barryho schopnosti cestovať časom alebo prostredníctvom mystických možností – oživiť mŕtvych (Lazarus Pit). Ďalšia možnosť pre Felicity sú nanotechnológie, ktoré sa v seriáli často objavujú.

Zranenie Felicity vyvolalo na diskusných fórach vášnivé debaty. Rozprúdili sa teórie ohľadom možnosti, že Felicity Smoak bude predstavovať Oracle v seriáli Arrow.  A kto to vlastne Oracle je?

Oracle je postava z komiksov o Batmanovi. Bola to pôvodne Batgirl, ktorá však po postrelení ochrnula a jej boj so zločinom pokračoval prostredníctvom počítačov. Jej hackerské schopnosti uľahčovali jej kolegom – superhrdinom boj so zločinom. Okrem počítačových zručností sú si Felicity a Oracle podobné aj charakterovo. Táto teória znie pomerne reálne a ak to tak bude, tak Felicity nebude môcť chodiť, ale jej úloha v boji so zlom bude naďalej dôležitá.

Promo ďalej obsahuje scénu z budúcnosti – Olivera a Barryho, ako stoja pri náhrobku. Oliver je očividne odhodlaný pomstiť „tajomného niekoho“ komu patrí ten náhrobok, vraví „zabijem ho“. Z ďalších záberov proma možno dedukovať, že tým myslí Damiena Darhka. Felicity Smoak, nakoľko útok prežije, no bude pravdepodobne na vozíku, nemusí byť osobou, ktorá je mŕtva. Ale na 100% sa to vylúčiť nedá.

Spomínané promo:

Zdroj: www.screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

2 komentáre

  1. Matej

    Ešte som len 3 časti Arrow kvôli škole som to nejako nestíhal. Ale ta scéna kde je Oliver a Berry pri hrobe mám z toho fakt zmiešané pocity. Felicity? Thea? Uvidíme.

  2. Avatar

    Nech už ju konečne zabijú!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.