Avengeri prehrali, ale kto sa naozaj rozplynul na prach?

Otázka, ktorá ťažila milióny divákov po celom svete bola zodpovedaná. A nesmie chýbať ani menší komentár zo strany hercov na stav Avengerov po decimácii. Ak aspoň trocha sledujete marketingovú kampaň Endgame(a že to nie je až taká osina v zadku, lebo spoilery sa držia na uzde), tak decimácia je oficiálny termín, označujúci Thanosove lusknutie. Čo si budeme klamať, vo všetkých doterajších traileroch boli naší obľúbení ochrancovia patrične zdeprimovaní a aj o tom rozprávajú predstavitelia Avengerov v tomto krátkom nižšie priloženom videu. Samozrejme, bez spoilerov.

Mnohí z vás nám dajú za pravdu, keď povieme, že lusknutie sa stalo jedným z najdôležitejších aktov celého MCU, ako aj najlepších zvratov, ktoré zastihli toto univerzum, nevraviac o meméčkach. Tie nás bavia (ale zároveň aj otravujú) už od premiéry Infinity War a za tú dobu sa našlo zopár naozaj dobrých kúskov. V každom prípade, pre nás je najrelevantnejšie odhalenie série plagátov, zobrazujúc postavy dostatočne šťastlivé na to, aby prežili decimáciu a hrdinov, ktorí nemali až toľko šťastia.

Hrdinovia, ktorí prežili:

Hrdinovia, ktorí zomreli:

Pričom možno najzaujímavejším plagátom je práve ten so Shuri, ktorá nebola na plátne, keď sa všetci menili na prach a spolu s Valkyrie tvorili najväčšiu záhadu. Zatiaľ čo o Valkyrie je nejakú tú dobu známe, že spolu s polovicou Asgarďanov prežila a utiekla do bezpečia, avšak Shuri aj naďalej obklopoval menší závoj záhadnosti. To už viackrát neplatí a s istotou môžeme skonštatovať, že Shuri to taktiež nerozchodila. Mmm, a všimli ste si, ako sú tie plagáty… perfektne vyvážené?

Avengers: Endgame uvidíme v kinách v apríli 2019 aj v IMAX verzii.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.