Avengeri prehrali, ale kto sa naozaj rozplynul na prach?

Otázka, ktorá ťažila milióny divákov po celom svete bola zodpovedaná. A nesmie chýbať ani menší komentár zo strany hercov na stav Avengerov po decimácii. Ak aspoň trocha sledujete marketingovú kampaň Endgame(a že to nie je až taká osina v zadku, lebo spoilery sa držia na uzde), tak decimácia je oficiálny termín, označujúci Thanosove lusknutie. Čo si budeme klamať, vo všetkých doterajších traileroch boli naší obľúbení ochrancovia patrične zdeprimovaní a aj o tom rozprávajú predstavitelia Avengerov v tomto krátkom nižšie priloženom videu. Samozrejme, bez spoilerov.

Mnohí z vás nám dajú za pravdu, keď povieme, že lusknutie sa stalo jedným z najdôležitejších aktov celého MCU, ako aj najlepších zvratov, ktoré zastihli toto univerzum, nevraviac o meméčkach. Tie nás bavia (ale zároveň aj otravujú) už od premiéry Infinity War a za tú dobu sa našlo zopár naozaj dobrých kúskov. V každom prípade, pre nás je najrelevantnejšie odhalenie série plagátov, zobrazujúc postavy dostatočne šťastlivé na to, aby prežili decimáciu a hrdinov, ktorí nemali až toľko šťastia.

Hrdinovia, ktorí prežili:

Hrdinovia, ktorí zomreli:

Pričom možno najzaujímavejším plagátom je práve ten so Shuri, ktorá nebola na plátne, keď sa všetci menili na prach a spolu s Valkyrie tvorili najväčšiu záhadu. Zatiaľ čo o Valkyrie je nejakú tú dobu známe, že spolu s polovicou Asgarďanov prežila a utiekla do bezpečia, avšak Shuri aj naďalej obklopoval menší závoj záhadnosti. To už viackrát neplatí a s istotou môžeme skonštatovať, že Shuri to taktiež nerozchodila. Mmm, a všimli ste si, ako sú tie plagáty… perfektne vyvážené?

Avengers: Endgame uvidíme v kinách v apríli 2019 aj v IMAX verzii.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.