Avengeri sa pripravujú na boj v novom spote na Endgame

Urobiť 30 sekundový trailer a stále si získať pozornosť miliónov divákov po svete, to vie len hŕstka ľudí na svete. Boj o zvrátenie katastrofy sa blíži!

Ako aj prvý hlavný trailer, tak aj tento spot začína tam, kde sa skončili udalosti z Infinity War, akurát zrejme s niekoľko mesačným rozdielom. Zem je spustošená, na ulici niet ani živej duše, a tak pozostalí členovia Avengers sa zbierajú na svoj posledný boj, ale neotáľa ani Tony Stark s Nebulou, ktorí dokonca s obmedzenými prostriedkami na niečom pracujú. Plán úniku? Nová zbraň hromadného ničenia? Pri Starkovi človek nikdy nevie, ale treba počítať s možnosťou, že Tony možno ani nebude potrebovať pomocnú ruku na vlastnú záchranu(teda ak neberieme do úvahy Nebulu, pochopiteľne).

11 postrehov zo Super Bowl traileru Avengers Endgame

Ostatní sa taktiež pripravujú na boj ako môžu a usídľujú sa v opustenej základni Avengers. Človek má takmer pocit, že Thanos nevyhladil polovicu populácie, ale takmer celé obyvateľstvo Zeme. Ant-Mana už pustili do budovy a opäť sa na nejakom odľahlom mieste pripomína aj Clint Barton aka Ronin(po novom). Avšak v konečnom dôsledku sa môžeme všetci zhodnúť, že najvýraznejším momentom tejto ukážky, je moment, v ktorom si Captain America upína svoj štít. Presne tak! Cap má naspäť svoj štít.

Film Avengers: Endgame zavíta do lokálnych kín 25.apríla 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.