Avengers 2 oficiálne popisy postáv

Marvel vydal nový plagát pre Avengers: Age of Ultron. Prvý raz sa môžeme naozaj dobre pozrieť na The Visiona, ktorého stvárnil Paul Bettany, známy aj ako hlas J.A.R.V.I.S.a v sérii o Iron Manovi.

Avengers-2-Age-of-Ultron-Vision-Poster

Avengers 2 opisy postáv
Okrem plagátu Visiona, Marvel uverejnil sadu obrázkov hlavných postáv spolu s ich oficiálnymi popismi. Sada obsahuje aj obrázok Visiona ale k nemu sme ešte nedostali oficiálny popis.

Avengers-2-Vision-Audi-Promo-Image-570x416

Avengers-2-Ultron-Audi-Promo-Image
Najprv bol základným kameňom obrany Zeme, ale keď sa umelá inteligencia spojila s mimozemským artefaktom. Vznikol Ultron, robot ktorý si zaumienil vyhladiť ľudstvo.
 Iron Man width=
Výstredný inovátor Tony Stark sa stal hlavným sponzorom Avengerov. Popri všetkým bežným povinnostiam si nájde čas obliecť svoje brnenie a byť Iron Manom.
Avengers-2-Thor-Audi-Promo-Image-570x373
Korunovaný princ Asgardu a boh hromu sa rozhodol zostať na Zemi a venovať svoju plnú pozornosť Avengerom. Ochraňuje svoj druhý domov so zanietením a silou blesku.
Avengers-2-Hulk-Audi-Promo-Image-570x414
Keď bol doktor Bruce Banner vystavený veľkému množstvu gamaradiácie, zrodil sa žiarivo zelený hrdina Hulk. Ale čo sa stane keď Bruce nadobro stratí kontrolu nad svojim alteregom?
Avengers-2-Black-Widow-Audi-Promo-Image-1024x657
Jeden z najnebezepčnejších agentov SHIELDu, agentka Natasha Romanoffová, je najlepším spiónom na svete. Ale teraz je z nej Avenger na plný úväzok.
Avengers-2-Hawkeye-Audi-Promo-Image
Jedinečný strelec Clint Barton odslúžil nespočet misii pre SHIELD, pred tým ako našiel svoje pravé poslanie v tíme Avengers.

 

 

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.