Avengers: Endgame Film vs. Trailer – Pozrite sa ako nás Marvel zavádzal

Trailery na Avengers: Endgame boli starostlivo upravné tak, aby skryli všetky dôležité zvraty. Marvel sa v utajovaní a zavádzaní fanúšikom stal majstrom, dokonca aj názov filmu prezradili len štyri mesiace pred jeho vydaním. Kevin Feige naznačil, že marketing môže používať iba zábery z prvých 15-20 minút filmu. No nebolo to úplne tak a vďaka úpravám niektorých záberov, fanúšikov pekne vodil za nos.

Tu je sprievodca všetkými kľúčovými zábermi v traileroch, ktoré sa vo filme vôbec neobjavili, alebo boli upravené tak, aby divákov oklamali.

Článok bude obsahovať spoilery z Avengers Endgame!!

Bruce Banner sleduje obete lusknutia. Tento záber vo filme nebol, namiesto neho sme videli ako Avengeri spolu pozorujú obete.

Nepoužitý záber alebo recyklovaný záber z Infinity War aby zakryli skutočný výzor Thora.

Vlasy Black Widow boli často rozoberané pri analyzovaní trailerov. Pritom nás celý čas Marvel vodil za nos. Tento záber digitálne upravili tak aby zakrili skok v čase.

Scéna na ktorej Black Widow trénuje streľbu bola pravdepodobne natočená len do trailerov aby dali najavo divákom v akom stave sa Black Widow nachádza.

Vo filme sa Rocket a Hulk vyberú po Thora aby pomohol získať kamene nekonečna. Na tomto zábere z traileru je digitálne odstránený Profesor Hulk.

Tento záber Black Widow v Japonsku sa do filmu nedostal.

Záber na Avengerov je odstrihnutý o Thora, ktorý sedí na pravo v kresle. A vymazaný je aj Hulk, ktorý vo filme stojí za Rhodeym.

Na zábere v hangári boli upravené Tonyho vlasy aby nebolo vidieť šediny spôsobené skokom v čase. Thor a Hulk boli vymazaný.

Kapitánov oblek bol digitálne nahradený za jednu z modernejších verzii, pričom vo filme má na sebe kostým z roku 2012.

V zábere kde Hawkeye smúti za Black Widow sa vo filme nechádza Hulk.

Na zábere kde Steve Rogers smúti za Black Widow bol odstránený Tony Stark aby neprezradili, že sa Tony dostane z vesmíru.

V scéne kde Hawkeye uteká pred ohňom boli digitálne odstránený Outrideri a Rukavica Nekonečna, ktorú vo filme drží v pravej ruke. (postreh užívateľa Samo Lang)

Táto scéna vyzerá akoby sa odohrávala vo finálnej bitke. V skutočnosti bolo pozadie zmenené a ide o Nebulu 2014, ktorá s Gamorou bojovala proti príšeram vo vesmíre.

Mjolnir bol digitálne odstránený z tohto záberu.

Kapitánov štít je celý pričom vo filme bol už o tomto čase z polovice zničený.

Za War Machine a Rocketom sa vo filme nachádza Giant-Man.

Všimli ste si viac rozdielov medzi trailermi a filmom? Podeľte sa s nami o svoje postrehy v komentároch.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.