Avengers: Endgame & Game of Thrones ovládli tohtoročné MTV Awards

Avengers: Endgame a Game of Thrones ovládli tohtoročné odovzdávanie cien MTV Movie & TV Awards. Sezóna 2018/2019 bola obrovská pre veľkú aj malú obrazovku, ukončili sa dve veľké série, ktoré nás zabávali posledných desať rokov. Endgame je vyvrcholením všetkého, čo sa udialo v MCU od Iron Mana z roku 2008, zatiaľ čo seriál od HBO, Game of Thrones, uzavrel príbeh ktorý začal podľa knižiek z pera George R.R. Martina.

Na MTV’s Movie & TV Awards, Endgame vyhral cenu za Najlepší film sezóny, porazil filmy BlacKkKlansman, Spider-Man: Into the Spider-Verse, To All the Boys I’ve Loved Before a Us. Game of Thrones si odniesol cenu za Najlepší seriál sezóny, v kategórii porazil seriály Big Mouth, The Haunting of Hill House, Riverdale a Schitt’s Creek. Jacob Anderson (Grey Worm) reprezentoval GOT na odovzdovzdávaní cien. Za Avengers Endgame ceny prevzal Anthony Russo s malou pomocou Roberta Downey Jr. a Chrisa Hemswortha. Ocenenie za najlepší súboj si odniesli Brie Larson a Gemma Chan vo filme Captain Marvel.

Zhrnutie cien Avengers: Endgame
– Najlepší seriál
– Najlepší hrdina – Robert Downey Jr.
– Najlepší záporak – Josh Brolin

Zdroj: screenrant.com, wikipedia.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor prvého traileru k seriálu Loki

Loki je späť v prvom traileri k jeho novému seriálu na Disney+.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.