Avengers: Endgame odhaľuje oficiálny vzhľad hrdinov

Marvel nám konečne odhalil, ako budú vyzerať hrdinovia vo filme Avengers: Endgame. Po udalostiach filmu Infinity War však dostávame pohľad iba na pôvodnú šesticu hrdinov, a to na Black Widow, Hawkeyea, Thora, Captaina Americu, Iron-Mana a obzvlášť na Hulka, ktorý prešiel najväčšou zmenou. Každá novinka ohľadom filmu je momentálne vzácna, keďže riaditeľ Kevin Feige uviedol, že propagačné materiály bude pozostávať iba z prvých 20 minút filmu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avengers infinity war

Ako môžme vidieť, kostým Captaina Americu je veľmi podobný tým z predchádzajúcich filmov a taktiež Black Widow je takmer nezmenená až na úpravu vlasov.  Zvláštna je však nová podoba Hulka, ktorá sa viac podobá na ľudského Bruca Banner a nenápadne tak pripomína charakter Professora Hulka. Ten je totiž pod kontrolou Bruca Bannera a prirodzene nosí oblečenie. Je teda veľmi pravdepodobné, že ho uvidíme aj vo filme.

Thor ničím nevyniká a Iron-Man zmenil zlatú farbu na svojom brnení za striebornú, ktorá pripomína jeho starý oblek Mark 2. A Hawkeye sa opäť ukázal ako Ronin. Návrat niektorých hrdinov k ich starým a pôvodným oblekom môže však znamenať aj ich rozlúčku s Marvel Universom. Avengers: Endgame patrí popri Star Wars: Episode IX medzi najočakávanejšie filmy tohto roku a epické vyvrcholenie uvidíme už v apríli.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Komentár

  1. Matej

    Profesor Hulk by bol super keby sa objaví… ona bola trošku nádej, že to tak bude ako medzi sebou komunikovali keď sa nechcel na Hulka premeniť…. fingers cross veľmi sa na toto teším 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.