Avengers: Endgame prichádza s prvým trailerom

Marvel po dlhom čakaní konečne vydal prvý trailer k pravdepodobne najočakávanejšiemu filmu budúceho roka. Avengers: Endgame, ktorého názov bol odhalený spolu s trailerom, zmení všetko, čo sme doposiaľ vo filmovom vesmíre Marvelu poznali, no taktiež odštartuje novú éru komiksových filmov.

Tony Stark je stratený vo vesmíre, Ant-Man unikol z Quantum realm a Hawkeye sa vrátil ako Ronin. Trailer nie je preplnený akčnými scénami, no skôr nám priblížil situáciu po tom, čo Thanos vyhladil polovicu života vo vesmíre. Black Widow, Captain America a Thor sú poslednou záchranou sveta.

Ako aj Avengers: Infinity War, film je režírovaný bratmi Anthonym a Joeom Russom. Vo filme uvidíme Roberta Downey Jr. (Iron-Man), Chrisa Hemswotha (Thor), Marka Ruffala (Hulk), Chrisa Ewansa (Captain America), Scarlett Johansson (Black Widow), Karen Gillan (Nebula) alebo Paula Rudda (Ant-Man) s Joshom Brolinom (Thanos). Avengers: Endgame uvidíme v kinách v apríli 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.