Avengers: Infinity War a Avengers 4 sa už nenatáčajú naraz

Od prvej zmienky, filmy Avengers 3 a 4 boli úzko späté, čo sa týka deju ale aj natáčania. Časom v Marveli rozhodli, že to nebude dvojdielna séria ale každý film bude mať vlastný dej a teraz pri propagovaní Guardians of the Galaxy prezradili, že už sa nebudú ani spoločne natáčať.

Kevin Feige oznámil, že natáčanie (naraz) filmov bolo príliš zložité, keďže bratia Russovci chceli zobrať každý film z rôznych pohľadov a urobiť tak z Avengers 4 niečo nové. Avengers 4 je posledným filmom z Fázy 3 a tým chcú v Marveli začať niečo úplne nové a podľa rozhovorov je dosť možné, že už to nebudú nazývať Fázou 4.

Preto namiesto natočenia scén z oboch filmov na jednom mieste, natočia najprv scény z jedného filmu a potom sa vrátia o niekoľko mesiacov na to miesto a natočia scény pre druhý film. Zvyčajne sa to robí všetko naraz aby sa nemuseli vracať s celou technikou na to isté miesto a ušetrili tak kopu peňazí.

Natáčanie Avengers 4 má začať v auguste pár týždňov po skončení natáčania Infinity War. Premiéry filmov sa nemenia Avengers: Infinity War uvidíme 4. mája 2018 a Avengers 4 uvidíme o rok neskôr 2. mája 2019.

Zdroj: Collider.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.