V Avengers: Infinity War sa možno vrátia všetci záporaci

Tento článok bude trošku iný. Nevychádza totiž zo žiadneho rozhovoru, žiadneho prehlásenia štúdia či tvorcov ba dokonca to nie je ani žiadna moja bláznivá teória.

Tento článok totiž vychádza z obrázku, ktorý koluje po internete. Jeho obsah sa pohráva s veľmi zaujímavou myšlienkou o budúcnosti snímky Avengers Infinity War. Teória je naozaj zaujímavá a mne sa nedalo o ňu nepodeliť s vami, v prípade, že vám obrázok unikol. Opíšem vám v nasledujúcich riadkoch o čom obrázok hovorí a na konci článku spomínaný obrázok aj priložím. Takže…

Marvel Cinematic Universe (MCU) máme kamene nekonečna (Infinity Stones) – mocné drahokamy staršie ako vesmír samotný.

Hlavní záporáci boli zabití s mocou týchto kameňov, alebo ich používaním. Menovite:

  • Red Skull
  • Malekith
  • Ronan
  • Ultron

Vo filme „Infinity War“Thanos všetky tieto kamene získať. Čo ak títo vyššie spomínaný záporáci nie sú mŕtvi ale iba uväznení vo vnútri kameňov?? Thanos by ich mohol priviesť späť v prvom filme (Infinity War – part 1) ako skupinu známu pod názvom Masters of Evil!!

Hlúposť!?! Pamätajte si, že v komikse je uväznenie v drahokamoch možné!! Ako príklad treba uviesť, že Adam Warlock bol uväznený v drahokame duší (Soul Gem). A pozor, nebol jediný!!!

Takže teoreticky je to možne aj na plátne, ak aj nie, je to prinajmenšom naozaj veľmi zaujímavá teória. Čo si myslíte vy, drahí čitatelia? Vaše názory očakávame priamo TU. Na koniec len prikladám spomínaný obrázok.

THEORY
(Obrázok z teóriou o snímke Infinity War – zdroj: www.9gag.com)

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.