Avengers: Infinity War prichádza s novým TV Spotom

Nový minútový TV Spot najočakávanejšieho komiksového filmu všetkých čias – Avengers: Infinity War prezrádza niekoľko zatiaľ nezverejnených záberov. Vyvrcholenie desaťročného filmového vesmíru, ktoré pre nás vytvoril Marvel, spája takmer všetkých filmových superhrdinov, ktorí sa v ňom objavili, takže nám má Infinity War čo ponúknuť. Finálny súboj Avengerov proti šialenému titánový Thanosovi odštartuje už o takmer necelý mesiac.

Nové zábery nám okrem príchodu Captaina Americu do Wakandy, Okoye a jej vtipnej pasáži alebo veľkolepého pohľadu na vojnové pole Wakandy ponúkli pohľad aj na jednu veľmi dôležitú časť spotu, ktorá však v tomto rozlíšení videa nie je vidieť. Formát 1:1 zobrazuje Thanosa so štyrmi kameňmi nekonečna. A hlavne má v moci kameň duše, ktorého polohu stále nevieme. Taktiež nevlastní kameň času, ktorého vlastníkom je Doctor Strange a kameň mysli, ktorý ovláda Vision.

Režisérom filmu sú bratia Anthony Joe RussoThanos vďačí za svoju podobu Joshovi Brolinovi, ktorý si mimochodom zahrá aj Cablea vo filme Deadpool 2. Ďalej vo filme uvidíme ikony Marvelu ako Iron Mana (Robert Downey Jr.), Captaina Americu (Chris Evans), Hulka (Mark Ruffalo), Thora (Chris Hemsworth), Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch), Spider Mana (Tom Holland), Strážcov galaxie a mnoho ďalších. Avengers: Infinity War uvidíme 26. apríla.

 

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.