Avengers: Infinity War Super Bowl trailer!

Medzi najočakávanejšie trailery, ktoré mali byť odhalené počas prestávky tohtoročného Super Bowlu patrí aj krátky trailer na film Avengers: Infinity War, ktorý potešil hlavne komiksových fanúšikov.

Opäť s ním prichádza mnoho otázok a niekoľko nových záberov, ktoré odhalili napríklad zatiaľ najvyspelejší Iron-Manov oblek, Spider-Mana lietajúceho vysoko v oblakoch, bitku o Wakandu a New York, Nebulu, ktorá tiež pomôže pri záchrane sveta a v neposlednom rade aj Thanosa.

Najväčšiu filmovú bitku režírujú bratia Anthony a Joe Russo a vo filme uvidíme azda všetkých hrdinov, ktorých sme doteraz mohli v MCU vidieť. Chrisa Evansa uvidíme opäť ako Captaina Americu, Roberta Downeyho Jr. ako Iron-Mana, Chrisa Hemswortha v jeho úlohe ako Thora, Mark Ruffalo stvárni Hulka, Scarlett Johansson uvidíme ako Black Widow, Josha Brolina ako Thanosa, Strážcov galaxie a mnoho ďalších. Film Avengers: Infinity War uvidíme 4. mája 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.