Baron Zemo, hlavný záporák v Captain America: Civil War

Pri všetkých tých dohadoch o tom kto bude „tím Captain-a Americu“ a kto „tím Iron Man-a“ sa úplne zabúda nato, že film Captian America: Civil War bude mať aj svojho hlavného záporáka. Okrem Franka Grilla ktorý stvárni postavu Crossbonesa a ktorý môže byť dôvodom začatia civilnej vojny medzi superhrdinami, sa vo filme objaví aj Baron Zemo v podaní úžasného Daniel Brühla. Tento fakt definitívne potvrdila herečka Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) pri jednom interview.

„Brühl je neuveriteľný herec a vo filme hrá hlavného záporáka“ prezradila herečka pre francúzsky portál Premiere.fr „A je to neuveriteľné! Tento krát je to film o ľuďoch a nie o robotoch. A je temnejší, čo je v poriadku že je temnejší pretože zachádza viac do myslí ľudí než robotov“

V komikse bol Baron Zemo Captain-ov úhlavný nepriateľ dokonca až dve generácie. Povodný Baron Heinrich Zemo bol nacistický vedec počas druhej svetovej vojny. Druhý, jeho syn Baron Helmut Zero (táto verzia by sa mala objaviť vo filme) pokračoval v otcových šľapajach v dnešnej modernej dobe.

Captain-America-Civil-War-Movie-Logo-Official

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.