Barry Allen je vo vážnom nebezpečenstve

Producenti seriálu The Flash nám už v prvej sérii dali najavo, že Barrymu Allenovi v budúcnosti niečo hrozí. Titulok, že Flash zmizol, sa síce v novinách vyskytuje “až” v roku 2024, no nadchádzajúci crossover “Crisis on Infinite Earths” neveští pre šarlátového rýchlika nič dobré.

Minuloročný crossover Elseworlds bol len prestupnou stanicou ku väčšej kríze – Crisis on Infinite Earths (kríze na nekonečných Zemiach). Už minulý rok sa špekulovalo, že sa k tomu dostaneme a v dôsledku toho nastane v multiverse zlúčenie všetkých paralelných vesmírov. Čo sa nestalo minulý rok, môže nastať tento rok.

Nastane toto zlúčenie? Pre Arrowa, Supergirl, Flasha a Legendy by to malo nezvratné následky – a pre niektorých možno aj fatálne. Nehovorím teraz o úmrtí niektorých superhrdinov, ale o samotných seriáloch. Arrow budúci rok začne svoju ôsmu sériu, Flash šiestu, čo je už pomerne dlhá doba vysielania. Prípadné zrušenie niektorého seriálu by bolo menej bolestné, ak by sa hlavní hrdinovia nenápadne “presťahovali” do iného mesta. Od veci by nebolo ani prehádzanie jednotlivých postáv medzi seriálmi. Toto sú však zatiaľ iba moje konšpirácie.

Presuňme sa späť do známej roviny – článok z budúcnosti. Eobard Thawne mal v novinách z budúcnosti článok o Flashovi – o tom ako zmizol počas krízy, ktorú sprevádzali červené nebesá. Už v crossoveri Elseworlds bola obloha červená – žeby sme sa teda blížili k udalostiam z novín Eobarda Thawna?

Vyzerá to tak, že áno. Skutočnosť potvrdil Todd Helbing. O tejto téme sa vyjadril neurčito – že “Flashovo zmiznutie bude v nasledujúcom crossoveri zohrávať úlohu”. Čiže je možné, že Flash “zatiaľ” nezmizne, iba sa tým začnú hrdinovia vážnejšie zaoberať. Zrejme ich niečo dovedie k tomu, aby brali túto hrozbu skutočne vážne.

Zdroj: batmannews.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.