Batman Matta Reevesa našiel svojho nového komisára Gordona!

Pozícia, na ktorej sa v priebehu rokov vystriedalo mnoho hercov, má opäť novú tvár. A možno budete prekvapení, kto sa chopil žezla tentokrát. Posledný ráz sa v live-action adaptácii ujal tejto roly J.K. Simmons, ktorého sme mohli vidieť po prvýkrát (a zrejme aj posledný) v notorickej tímovke Justice League, kde dostal iba veľmi málo priestoru a jeho prítomnosť mala prakticky nulový význam. Ocitol sa na začiatku univerza, ktoré asi nikdy neuvidí svetlo tohto sveta.

Batman zažíva ďalšie znovuzrodenie, a to sa vyznačuje veľmi zaujímavým obsadením, na ktorého čele stojí Robert Pattinson ako Batman, Zoë Kravitz ako Catwoman a Paul Dano ako The Riddler, no nebolo by to ono, keby sa neukázal aj komisár Gordon, ktorého si zahrá Jeffrey Wright. Mnohí z nás ho poznajú z prepracovaného Westworldu z produkcie HBO či série Hry o život, avšak jeho popularita neustále narastá a teda aj jeho účinkovanie v svetoznámych tituloch. A po novom zavíta do temných zákutí pochmúrneho Gothamu. Tak čo na to vravíte? Pozdáva sa Vám výber tohto herca?

Film The Batman zavíta do lokálnych kín 24.júna 2021.

Zdroj: wrap.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.