Batman Matta Reevesa našiel svojho nového komisára Gordona!

Pozícia, na ktorej sa v priebehu rokov vystriedalo mnoho hercov, má opäť novú tvár. A možno budete prekvapení, kto sa chopil žezla tentokrát. Posledný ráz sa v live-action adaptácii ujal tejto roly J.K. Simmons, ktorého sme mohli vidieť po prvýkrát (a zrejme aj posledný) v notorickej tímovke Justice League, kde dostal iba veľmi málo priestoru a jeho prítomnosť mala prakticky nulový význam. Ocitol sa na začiatku univerza, ktoré asi nikdy neuvidí svetlo tohto sveta.

Batman zažíva ďalšie znovuzrodenie, a to sa vyznačuje veľmi zaujímavým obsadením, na ktorého čele stojí Robert Pattinson ako Batman, Zoë Kravitz ako Catwoman a Paul Dano ako The Riddler, no nebolo by to ono, keby sa neukázal aj komisár Gordon, ktorého si zahrá Jeffrey Wright. Mnohí z nás ho poznajú z prepracovaného Westworldu z produkcie HBO či série Hry o život, avšak jeho popularita neustále narastá a teda aj jeho účinkovanie v svetoznámych tituloch. A po novom zavíta do temných zákutí pochmúrneho Gothamu. Tak čo na to vravíte? Pozdáva sa Vám výber tohto herca?

Film The Batman zavíta do lokálnych kín 24.júna 2021.

Zdroj: wrap.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.