Batman v. Superman – Batman

Batman v. Superman? Jak tento název vnímat? Co o něm řekl Zack Snyder?

batmanvsuperman-batman-vs-superman-what-leads-to-the-big-showdown

První spekulace naznačovaly, že film ponese název Batman vs. Superman, respektive Batman versus Superman. hodně lidí se ptalo: Proč je zde Batman, jako první jmenovaný? Na to mám docela jednoduché – no jednoduché, spíše, prostě vysvětlení – Někde jsem četl: Vnímejme název Batman v. Superman, pro to spojení, či vysvětlení si můžeme dojít do “soudních síní”, prostě do této sekce. Jakoby první strana – tady Batman – žalovala druhou stranu – Superman. Takže znamená Batman v. Superman, to že Batman žaluje, jakoby žádá aby se Superman zpovídal za zničení části Metropolis?

To se s jistotou říci nedá, sám Zack Snyder zmínil, že tato varianta byla zvolena proto, aby nešlo o standardní “versus” film, který se dá vnímat, jako že se Batman a Superman spolu budou pouštět do souboje hlava nehlava a nejspíš i proto zvolil Zack finální název, i když se ve filmu “údajně” Batman se Supermanem do boje pustí!

BATMAN

Podle nějakých spekulací má mít Batman dva kostýmy. Jeden normální, který jsem již viděli na oficiální fotce a jeden obrněný, potažený kryptonitem a vybavený raketomety.
Podle další spekulací má mít Batman k dispozici dvě vozidla: Batmobil a ještě nějaké neznámé vozidlo (možná vznášedlo).
Kdo také mluvil byla Benova manželka Jennifer Garner, která prozradila, jak bude znít hlas nového Batmana. Prý bude mručivý (hluboký a hrdelní, jako výstražné vrčení zvířat) a rozhodný.

Batman_v_Superman_Ben_Affleck_v_masce

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.