Batman v Superman bude prístupný mládeži

Do kina vezmite mladších bratov, sestry, synov, dcéry a vnúčatá!

The Motion Picture Association of America (MPAA) vydala hodnotenie pre nový film z dielne DC ktoré ponesie názov Batman v Superman: Dawn of Justice. Verdikt je PG-13! Pre tých ktorý nevedia o čom to vlastne hovorím, tak vo svete je zaužívane, že film sa najprv ohodnotí prístupnosťou než je pustený do kín. No a kategória filmov PG-13 je najčastejšia, pretože ide zároveň o najvyššie možné hodnotenie, ktoré môžu producenti za film dostať bez toho, aby sa to výrazne podpísalo na zisku. Takže vo filme môžeme vidieť viac prejavov nevhodných motívov, násilia, nahoty (žiadny sex) a hrubého jazyka.

333px-RATED_PG-13.svg

Film svoje hodnotenie dostal na základe toho, že obsahuje „intenzívne sekvencie násilia a akcie a nejaké tie zmyselnosti“ Inač v prípade potreby majú tvorcovia ešte pol roka na strihanie scén ak by sa im nepáčilo hodnotenie ktoré od MPAA dostali. Ja len dúfam, že to nevyužijú. Potlačiť film do vôd s ratingom PG kde hniezda Shrek, Bolt či Letopisy Narnie (nič v zlom pán C. S. Lewis) nie je vôbec dobrý nápad a pár fanúšikov DC comics by poriadne nahnevali!

Batman-Superman-Comic-Con
(Zack Snyder, Henry Cavill, Gal Gadot, Ben Affleck)

Stretnutie dvoch najväčších ikonických postav z dielne DC comics sa nezadržateľne blíži! Pod réžiou Zack-a Snyder-a sa vo filme predstavia hviezdy, Henry Cavill ako Superman, Ben Affleck (už ho nehejtuj, to môžeš novu Fantastic 4) ako Batman a Gal Gadot ako Wonder Woman.

Batman v Superman: Dawn of Justice uvidíme v kinách 25.marca 2016.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.