Battlestar Galactica konečne na veľkom plátne

Fanúšikovia seriálu Battlestar Galactica sa možno predsa len dočkajú. Po tom, čo bol film plánovaný v produkcii s Brianom Singerom (X-Men, X2, X-Men Apocalypse) ktorý mal film aj režírovať, no nakoniec sa rozhodol pre pokračovanie X-Menov a najnovšie aj 20 000 míľ po morom svitá na lepšie časy vďaka pánovi De Lucovi. Tento známy Hollywoodsky producent sa upísal produkovať film pre štúdio Universal.

To by chcelo, aby bol film prvým, v plánovanej minimálne trilógii. Pán, ktorý má na svedomí film ako The Social Network, Moneyball, Captain Phillips či American History X však nebude chcieť pokračovať tam, kde seriály skončili, ale reštartovať celú sériu. Pre tých, ktorí nie sú fanúšikmi seriálu, dej pojednáva o skupine ľudí, ktorá prežila útok inteligentných strojov nazývaných Cyloni. Aby prežili, pokúsia sa nájsť starodávnu ľudskú kolóniu na ďalekej planéte Zem.

VIAC:  Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

maxresdefault

zdroj: screenrant.com

bibiejt

bibiejt

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

2 komentáre

  1. Avatar

    Vrchna fotka je uplne zla. Film bude o “starej” Galactice, fotka je z novej

    • Avatar

      Vrchnú fotku sme dali zo známejšej verzie Galacticy aby bolo ľuďom jasné o čo ide. To že pôjde o remake pôvodnej Galacticy nie je oficiálne potvrdené len vydedukované z vyhlásení

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.