Batwoman dostane svoju vlastnú TV show na CW!

Donedávna išlo iba o „jednorázovú“ záležitosť pre špeciálne udalosti, avšak Batwoman dostáva vlastnú TV show. V máji CW oznámili, že v tohtoročnom decembrovom crossoveri bude predstavená postava Batwoman, ktorá sa mala nanajvýš objaviť ešte v seriáloch ostatných postáv, no toto rozhodnutie bolo zjavne prehodnotené a Arrowverse sa bude pýšiť ďalším sólovým prídavkom, kde bude ako hlavná postava úradovať Kate Kane, resp. Batwoman.

Za týmto seriálom bude stáť Greg Berlanti (osoba, ktorá stvorila Arrowverse) spolu s Caroline Dries, ktorá pracovala na The Vampire Diaries ako showrunner. Taktiež pracovala na seriáloch ako Melrose Place a Smallville. V prípade Batwoman sa uplatní ako scenáristka a výkonná producentka, tak ako aj Sarah Schechter a Geoff Johns. Popis seriálu znie nasledovne:

Batwoman sa točí okolo Kate Kane, ktorá je ozbrojená vášňou pre sociálnu spravodlivosť a talentom pre prefíkané rozprávanie. Tá sa vrhá do ulíc Gothamu ako Batwoman, otvorená lesba a dobre vycvičená pouličná bojovníčka, ktorá je pripravená postaviť sa zločinu na vzostupe v padlom meste. Ale zatiaľ ju nenazývajte hrdinkou, pretože v meste bažiacom po záchrancovi sa najprv musí vzoprieť osobným démonom ešte predtým, ako sa bude môcť stať symbolom mieru mesta Gotham.

Áno, čítate správne. Dostávame prvý superhrdinský seriál s hlavnou postavou, ktorá má otvorenú homosexuálnu orientáciu, čo môže pre CW predstavovať ďalší obrovský hit. Nikto ešte nebol dosadený do žiadnej roly, a tak nám už iba ostáva čakať, ako sa veci s Batwoman vyvinú.

Zdroj: tvweb.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.