Batwoman dostane svoju vlastnú TV show na CW!

Donedávna išlo iba o “jednorázovú” záležitosť pre špeciálne udalosti, avšak Batwoman dostáva vlastnú TV show. V máji CW oznámili, že v tohtoročnom decembrovom crossoveri bude predstavená postava Batwoman, ktorá sa mala nanajvýš objaviť ešte v seriáloch ostatných postáv, no toto rozhodnutie bolo zjavne prehodnotené a Arrowverse sa bude pýšiť ďalším sólovým prídavkom, kde bude ako hlavná postava úradovať Kate Kane, resp. Batwoman.

Za týmto seriálom bude stáť Greg Berlanti (osoba, ktorá stvorila Arrowverse) spolu s Caroline Dries, ktorá pracovala na The Vampire Diaries ako showrunner. Taktiež pracovala na seriáloch ako Melrose Place a Smallville. V prípade Batwoman sa uplatní ako scenáristka a výkonná producentka, tak ako aj Sarah Schechter a Geoff Johns. Popis seriálu znie nasledovne:

Batwoman sa točí okolo Kate Kane, ktorá je ozbrojená vášňou pre sociálnu spravodlivosť a talentom pre prefíkané rozprávanie. Tá sa vrhá do ulíc Gothamu ako Batwoman, otvorená lesba a dobre vycvičená pouličná bojovníčka, ktorá je pripravená postaviť sa zločinu na vzostupe v padlom meste. Ale zatiaľ ju nenazývajte hrdinkou, pretože v meste bažiacom po záchrancovi sa najprv musí vzoprieť osobným démonom ešte predtým, ako sa bude môcť stať symbolom mieru mesta Gotham.

Áno, čítate správne. Dostávame prvý superhrdinský seriál s hlavnou postavou, ktorá má otvorenú homosexuálnu orientáciu, čo môže pre CW predstavovať ďalší obrovský hit. Nikto ešte nebol dosadený do žiadnej roly, a tak nám už iba ostáva čakať, ako sa veci s Batwoman vyvinú.

Zdroj: tvweb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.