Ben Affleck hľadá “cool” spôsob, akým odíde z DCEU

Jeden by si bol už povedal, že dlho sa nič nepovedalo o Affleckovom Batmanovi, keď vtom príde táto správa. Ďaleko sme sa zrejme neposunuli. O Affleckovom obsadení sa diskutuje pekne dlho, no ani nie tak v radách divákov ako medzi Affleckom samotným a spoločnosťou Warner Bros. Ešte na tohtoročnom Comic Cone v San Diegu Affleck spomínal, že nič lepšie ako rola Batmana sa mu ani nemohlo prihodiť, avšak tieto slová rázne vyvracajú jeho predchádzajúce vyhlásenia:

Nový Batmanov film s Mattom Reevesom na režisérskej stoličke je niečo, nad čím uvažujem. Batmanom nebudem donekonečna, tak chcem nájsť ladný a coolový spôsob, akým z toho odídem.

Na to, že ešte toto leto prehlasoval, aká skvelá vec je preňho Batmanova rola, sa jej akosi skoro vzdáva, nemyslíte? Je jasné, že si túto rolu neudrží navždy, avšak povedať po 2 filmoch (pričom ten druhý ešte len príde do kín) niečo také, pôsobí, ako keby mal Affleck každú chvíľu zložiť plášť temného rytiera a nebolo by vôbec prekvapujúce, keby tak chcela učiniť aj spoločnosť Warner Bros. Predsa len, neraz je takéto zmýšľanie u hercov vyvodené aj zo zlých vzťahov s producentmi. Momentálne sa diskutuje o viacerých filmoch, prostredníctvom ktorých by Affleck mohol uskutočniť svoj “ladný ústup”.

No medzi hlavných kandidátov patrí Batmanova sólovka, ktorá je zatiaľ stále prezývaná iba ako The Batman či Flashova sólovka Flashpoint. Z logického hľadiska by bol Flashpoint lepšou možnosťou, pretože hlavnou zápletkou tohto filmu bude vytvorenie časového paradoxu prostredníctvom cestovania čase, pričom jeho hlavné následky sa budú týkať najmä poprehadzovania postáv a ich vlastností, čo by bol pre Afflecka ideálny spôsob ústupu a zároveň by mohol byť bez problémov preobsadený.

Zdroj: collider.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.