Ben Affleck nebude režírovať Batmanov sólo film!

Ohľadom Affleckovho sólového snímku Batmana sa v poslednej dobe dosť písalo a s jeho odchodom z režisérskej stoličky sa tie ozajstné diskusie ešte len začínajú. Hlavným záporákom sa stane Deathstroke(v podaní Joea Manganiella), Affleckova vízia ohľadom sólového snímku Batmana, ba dokonca Affleck sa s natáčaním nového Batmana neponáhľa. Všetky tieto informácie zazneli v posledných mesiacoch a teraz sa pridáva ohlásenie Affleckovho odchodu z režisérskej stoličky. Jedna strana obecenstva je sklamaná, lebo považuje Afflecka za tú správnu osobu, ktorá by to mala spracovať, zatiaľ čo druhá strana “chrochtá blahom” a s týmto oznámením je spokojná, keďže tento post môže byť zverený do rúk skúsenejšej osoby. Spočiatku sa zdalo, že sa jedná iba o fámy, no magazín Variety Affleckov odchod potvrdil.

A zatiaľ čo sa diskusie iba rozbiehali Affleck uverejnil osobné vyjadrenie:

Existujú určité postavy, ktoré sú pre milióny fanúšikov veľmi špeciálne. Zahrať túto rolu si vyžaduje sústredenie, vášeň a najlepší výkon, aký zo seba dokážem dostať. Časom mi došlo, že nedokážem splniť obe veci na úrovni, ktorú vyžadujú. A tak sme sa spolu so štúdiom rozhodli, že nájdeme iného adepta na režisérsku stoličku, ktorý sa so mnou podujme na tvorbe tohto masívneho filmu. Stále som zahrnutý v natáčaní a už sa do neho púšťame, no momentálne hľadáme režiséra. Naďalej ostávam extrémne zaviazaný k tomuto projektu a už teraz sa teším ako privediem túto ikonickú postavu k životu pre fanúšikov po celom svete.

A štúdio Warner Bros. jednoznačne stojí za Affleckom, čo potvrdzuje ich vyhlásenie:

Warner Bros. úplne podporuje rozhodnutie Bena Afflecka a ostáva angažovaný vzájomnej spolupráci na sólovom snímku Batmana.

Prešiel takmer rok od premiéry filmu Batman V. Superman Úsvit Spravodlivosti a “búrka” ustala. Ako hodnotíte Affleckove podanie Batmana s časovým odstupom?

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.