Ben Affleck nebude režírovať Batmanov sólo film!

Ohľadom Affleckovho sólového snímku Batmana sa v poslednej dobe dosť písalo a s jeho odchodom z režisérskej stoličky sa tie ozajstné diskusie ešte len začínajú. Hlavným záporákom sa stane Deathstroke(v podaní Joea Manganiella), Affleckova vízia ohľadom sólového snímku Batmana, ba dokonca Affleck sa s natáčaním nového Batmana neponáhľa. Všetky tieto informácie zazneli v posledných mesiacoch a teraz sa pridáva ohlásenie Affleckovho odchodu z režisérskej stoličky. Jedna strana obecenstva je sklamaná, lebo považuje Afflecka za tú správnu osobu, ktorá by to mala spracovať, zatiaľ čo druhá strana “chrochtá blahom” a s týmto oznámením je spokojná, keďže tento post môže byť zverený do rúk skúsenejšej osoby. Spočiatku sa zdalo, že sa jedná iba o fámy, no magazín Variety Affleckov odchod potvrdil.

A zatiaľ čo sa diskusie iba rozbiehali Affleck uverejnil osobné vyjadrenie:

Existujú určité postavy, ktoré sú pre milióny fanúšikov veľmi špeciálne. Zahrať túto rolu si vyžaduje sústredenie, vášeň a najlepší výkon, aký zo seba dokážem dostať. Časom mi došlo, že nedokážem splniť obe veci na úrovni, ktorú vyžadujú. A tak sme sa spolu so štúdiom rozhodli, že nájdeme iného adepta na režisérsku stoličku, ktorý sa so mnou podujme na tvorbe tohto masívneho filmu. Stále som zahrnutý v natáčaní a už sa do neho púšťame, no momentálne hľadáme režiséra. Naďalej ostávam extrémne zaviazaný k tomuto projektu a už teraz sa teším ako privediem túto ikonickú postavu k životu pre fanúšikov po celom svete.

A štúdio Warner Bros. jednoznačne stojí za Affleckom, čo potvrdzuje ich vyhlásenie:

Warner Bros. úplne podporuje rozhodnutie Bena Afflecka a ostáva angažovaný vzájomnej spolupráci na sólovom snímku Batmana.

Prešiel takmer rok od premiéry filmu Batman V. Superman Úsvit Spravodlivosti a “búrka” ustala. Ako hodnotíte Affleckove podanie Batmana s časovým odstupom?

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.