Ben Affleck sa už nadobro zvlieka z plášťa Temného rytiera

Len nedávno sám Affleck potvrdil, že si nezahrá v Batmanovej sólovke pod taktovkou Matta Reevesa a nahradí ho nejaký mladší kolega, ale nikde nebolo doslovne napísané, že končí ako Temný rytier… až doteraz. Affleck sa sústreďuje na to, čo má priamo pred sebou, a tak jeho momentálnou prioritou je prezentácia jeho aktuálneho filmu, Triple Frontier. A práve v záujme propagácie tejto snímky sa zúčastnil talk show Jimmyho Kimmela, ktorá sa nezaobišla bez adresovania jeho ešte čerstvého vycúvania z Batmanového sólo filmu.

Avšak tentokrát išlo o priame slová a na stôl neboli položené žiadne alternatívy o jeho možnom návrate v roli strážcu Gothamu. Teda zrejme nám zamieša karty dlho omieľaný Flashpoint, ktorý dá tvorcom vo Warner Bros. voľné ruky v preobsadení staršej verzie Bruca Wayna, pokiaľ by sa rozhodli nadviazať na prepadák Justice League. Koniec koncov, sami si môžete vypočuť Affleckove slová na túto tému v nižšie priloženom videu.

Aby som to zhrnul… Affleck prakticky v celom videu hovorí o tom, že svoj plášť zavesil na klinec, a že sa v raných štádiách vývoja filmu pokúšal prísť s vlastnou verziou spolu s nejakým scenáristom, ale nevedel prísť na to pravé orechové, a tak to prenechal iným ľuďom, žeby sa pokúsili urobiť ešte niečo lepšie. To všetko znamená len jednu vec. S Affleckovým Batmanom sa môžeme nadobro rozlúčiť a očakávať, kto sa pokúsi priniesť do tejto roly svieži závan.

Film Triple Frontier sa začína streamovať na Netflixe 13.marca 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.