Ben Affleck si nezahrá Bruca Wayna v Batmanovej sólovke

Dlho sa o tom polemizovalo, až sme sa napokon dočkali oficiálneho vyhlásenia zo strany Bena Afflecka. Affleck dnes zatweetoval článok webzinu Deadline, v ktorom sa adresuje práve pripravovaná sólovka Temného rytiera pod taktovkou režiséra Matta Reevesa. Ten sa zároveň stará o scenár, čo nás privádza k predchádzajúcim teóriám o jeho vízii tohto filmu. Reeves mal údajne na pláne sfilmovať mladšieho Bruca Wayna, ktorý ešte nie je tak zdevastovaný bojom so zločinom, ako Affleckova podstatne staršia podobizeň.

Nanešťastie, pre fanúšikov Afflecka sa z tejto kedysi fámy vykľula pravdivá informácia, a tak Ben posúva pomyselnú “štafetu” svojmu mladšiemu kolegovi, ktorého meno zatiaľ nepoznáme. To všetko nás privádza ku otázke. Skončil Affleck už nadobro? Napriek tomu, že mnohé internetové magazíny vo svojich článkoch horlivo poukazujú na “fakt”, že Afflecka v roli Batmana už nikdy neuvidíme, žiadna takáto informácia nikomu z úst oficiálne nevyšla. Dané preobsadenie sa týka vyložene pripravovanej sólovky, a čo sa zbytku univerza Worlds of DC týka, je to jedna veľká záhada.

Predsa len, pokiaľ projekt Flashpoint konečne nenaberie na obrátkach, tak Affleckova verzia v období Justice League je aj naďalej aktuálna. Avšak budúcnosť Worlds of DC je len tak ďaleko, ako sami dovidíte, žiadne obrovské plány 10 rokov dopredu sa nekonajú a ani nemajú žiaden význam, lebo pokiaľ sa tvorcovia vo Warner Bros. skutočne nepokúsia zomknúť celé univerzum, tak potom to ani nemá žiadnu cenu. A dokým budú osoby, ako James Wan prehlasovať, že sa pokúšajú svoje postavy a filmy udržiavať trocha ďalej od hlavného diania a nadobudnúť pocit samostatnosti, tak Vám to veľa dôvery voči Worlds of DC nepridá.

Teda Ben Affleck skončil nadobro s rolou Batmana asi tak, ako aj Henry Cavill s rolou Supermana. Jediná dôveryhodná informácia, ktorej sa momentálne môžeme chytiť, je to, že Reevesov Batman si odbije svoju premiéru 24.júna 2021 a v hlavnej úlohe sa predstaví mladší herec. Všetko ostatné radšej nechajme na ďalších oficiálnych informáciách.

Zdroj: deadline.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.