Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange

Nemôžete povedať, že je to šokujúce, ale určite si mnohí fanúšikovia Marvelu konečne vydýchli. Po týždňoch štúdio oznámilo, že Benedict Cumberbatch (Sherlock , Star Trek Into Darkness) bude hrať v Doctora Strange.
Oznámanie od štúdia Marvel prichádza nedlho potom, čo sa o Cumberbatchovi povrávalo ako Doctorovi Strange. V súčastnosti je Cumberbatch súčasťou MCU a my prichádzame s ďalšími informáciami o úlohe Doctora Strange.

Podľa oficiálneho vyhlásenia sa dej drží komiksu: Stephen Strange, brilantný neurochirurg, ktorý trpí stratou svojho nadania v hroznej autonehode, je prinútený nielen objavovať mystické sily a paralelné dimenzie, ale ich aj ovládať.

Benedict-Cumberbatch-Doctor-Strange

Málokto bude nesúhlasiť s názormi šéfa menom Kevin Feige, že CumberBatch hrá v početne uznávaných roliach v posledných rokoch ( zvyčajne mimo oblasť trhákov ). Jeho skúsenosti hrať darebáka sa budú určite hodiť a tí, ktorí videli animovaný film Doctor Strange, ( ktorý odporúčame pre tých, ktorí nie sú oboznámení s touto postavou ) vedia, že Stephen Strange začína svoju cestu menej než hrdinsky.

S natáčaním filmu Doctor Strange sa plánuje začať v máji 2015. Hlavným režisérom je Scott Derrickson a o scenár sa postará Jon Spaihts.

Taktiež je potrebné poznamenať, že Cumberbatch ako oficiálny prírastok do rodiny Marvel vyvolal špekulácie o tom, či Robert Downey jr., nepopierateľná tvár vesmíru Marvel, nekončí. To neznamená, že herec bude odíde z MCU ako celku, avšak Stephen Strange a Black Panther sú dostatočnými osobnosťami na prevzatie vedenia.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.