Benedict Cumberbatch je nadšený z Avengers 4

Avengers: Infinity War, ako všetci vieme, skončilo obrovským prekvapením, ktoré buď fanúšikov nahnevalo, alebo ich prinútilo ešte viac sa zaujímať o svet MCU. Samotný predstaviteľ Doctora Strangea, Benedict Cumberbatch, nedokázal skryť svoju radosť zo sledovania prvej časti a už teraz je pyšný na Avengers 4.

V rozhovore s The Star prezradil: „Bol som nadšený. Nadšený z toho, ako bude vyzerať ďalší diel, ako aj z celej vynaliezavosti a práce, ktorú všetci vynaložili. A fakt, že som mohol film vidieť s publikom k mojej radosti ešte napomohol. Bol som súčasťou Sherlocka, kde sme mali tiež niekoľko nečakaných zvratov, ale pri filme ako je Infinity War, ktorý je taký výrazný, silný a pestrofarebný, tvorcovia musia mať veľkú odvahu, aby ho ukončili takýmto spôsobom.“

V Infinity War dokázal Thanos jediným lusknutím prstov vymazať polovicu vesmírnej existencie, medzi tými, ktorí to neprežili, bol takisto aj Doctor Strange. Benedict Cumberbatch sa ale netají tým, že rolu „čarodejníka“ si zopakuje či už v pokračovaní Avengerov, alebo vo vlastnom filme.

„Problém je v tom, že si neviem predstaviť, ako sa dostane zo situácie, v ktorej je práve teraz. Momentálne je premenený na kôpku prachu, preto ak chcete vedieť viac, musíte ísť za Kevinom Feigom. Ja by som si, samozrejme, veľmi rád zopakoval túto rolu,” vtipkoval Benedict Cumberbatch s Deadline krátko po zverejnení Infinity War.

Doctor Strange v Infinity War vytŕčal z davu nielen vďaka svojim schopnostiam, ale aj tomu, že videl niekoľko milión možností, ako môže dopadnúť boj Avengerov s Thanosom a len jedna bola tá, kde by supehrdinovia zvíťazili. Polemizuje sa nad tým, že tú víťaznú sme mali možnosť vidieť práve vo filme a Strange počítal so Star-Lordovým zlyhaním.

Či sa im podarilo naplniť Strangovu víziu sa dozvieme v kinách 2.mája 2019.

Zdroj: comicbook.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.