Black Mask ako nový záporák vo filme Birds of Prey

Film Birds of Prey od štúdií Warner Bros. a DC je pripravený na začiatok natáčania, ktoré je naplánované na rok 2019. Margot Robbie sa vráti ako Harley Quinn a pripojí sa k nej Black Canary, Huntress alebo Batgirl a vytvoria tak tím bojujúci so zločinom iba v ženskom zložení. Film však neobsahoval zápornú postavu, ktorá by ohrozovala poriadok v Gotham City, no najnovšie správy potvrdzujú príchod postavy Black Mask.

Black Mask, vlastným menom Roman Sionis, je veľkou súčasťou organizovaného zločinu v Gotham City. Narodil sa bohatým rodičom, ktorí boli blízkymi priateľmi rodiny Bruca Wayna. Roman Sionis neskôr zabil oboch svojich rodičov a prevzal firmu svojho otca, ktorá sa venovala výrobe kozmetických prípravkov. Túto spoločnosť sám priviedol do bankrotu a začal novú kapitolu svojho života v Gothamskom podsvetí ako Black Mask.

Je vidieť, že DC nemá momentálne problém s nahradzovaním postáv vo filmoch, keďže pôvodným záporákom vo filme Birds of Prey mal byť Penguin, no ten sa má objaviť v pripravovanom filme Batmana. Uniknutá časť scenáru prezradila, že tím na čele s Harley Quinn má za úlohu zachrániť Cassandru Cain, teda Batgirl, ktorá je v moci neznámeho vládcu podsvetia. Teraz už vieme, že ide o zločinca s menom Black Mask.

Štúdio Warner Bros. taktiež o tomto čase hľadá možných hercov pre viaceré postavy filmu. Je jasné, že Harley Quinn opäť stvárni Margot Robbie, no uvažuje sa nad tým, že postavu Romana Sionisa si zahrá Jason Statham, ktorý sa na túto rolu hodí azda najlepšie zo všetkých. Black Canary, Huntress alebo Batgirl zatiaľ nepoznajú svoje predstaviteľky. Film Birds of Prey uvidíme až v roku 2020, poprípade aj neskôr.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.