Black Panther obsadzuje Michaela B.Jordana

Začiatok natáčania Black Panthera sa neúprosne blíži, a tak obsadzovanie hercov prebieha v plnom prúde!Herec Michael B.Jordan, ktorého ste mohli vidieť vo filmoch ako Creed, kde si zahral po boku Stalloneho alebo pri remake prepadáku Fantastic Four v roli “ľudskej fakle”, teda “Human Torch“.

human torch                Creed-Poster

V tomto filme sa Jordan stretne už tretíkrát po sebe s režisérom Ryanom Cooglerom, s ktorým predtým pracoval na filme Fruitvale Station a na spomínanom filme Creed. Ten mal úžasnú odozvu, a tak niet divu, že sa po Cooglerovi zbehli štúdia ako supy, a prvý, kto ho uchopil bol Marvel. Okrem Jordana by mala Chadwicka Bosemana (predstaviteľ Black Panthera, ktorý sa stihol predviesť už v Civil War) podporiť v sólovom filme Black Panthera aj herečka Lupita Nyong’o, ktorú ste mohli vidieť vo filme Non-Stop a 12 rokov otrokom.

DF-02868FD.psd

Jej účasť je ešte neistá, keďže sa o obsadení tejto herečky zatiaľ len diskutuje. Rola Jordana nebola doposiaľ odhalená, no dozaista sa nebude jednať o ľudskú fakľu podľa slov Chrisa Evansa. Hovorí sa, že Jordan by sa mohol zhostiť role záporáka, ale všetko to sú zatiaľ iba nepotvrdené teórie. Podľa slov Kevina Feigeho (prezident Marvelu) bude 90% hercov afrického alebo africkoamerického pôvodu, aby sa dodržala autentickosť Wakandy.

wakanda

Samozrejme okrem Martina Freemana (predstaviteľ Everetta Rossa, ktorého sme prvý raz videli v Civil War) a Andyho Serkisa (predstaviteľ Klawa, ktorého sme videli v Avengers 2 Vek Ultrona).

klaw-everet-ross

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.