Black Panther nastupuje na scénu v prvom nadupanom traileri!

Včera večer sme sa konečne dočkali prvých súvislých záberov zo sólovky Black Panthera vo forme oficiálne teaseru. A vyzerá to naozaj sľubne! Síce Black Panther si svoj debut na striebornom plátne už odbil v Civil War, ale čas jeho sólového filmu prišiel až teraz. Stane sa tak ešte pred Infinity War, ktorá premiéruje v máji, zatiaľ čo Black Panther už vo februári. Prvý letmý pohľad na Wakandu sme dostali v potitulkovej scéne Civil War, no v tomto traileri sa nám ukazuje v plnej kráse.

Okrem vyobrazenia Wakandy sa nám pripomenuli staré známe tváre ako Klaw(v podaní Andyho Serkisa, videli sme ho vo filme Avengers: Age of Ultron), či dokonca Everett Ross(v podaní Martina Freemana, prvý kontakt s touto postavou nastal v Civil War). Traileru nechýba akcia, naznačenie zápletky, letmé predstavenie zvykov Wakandy a aj zobrazenie postáv, s ktorými sa budeme počas tohto filmu stretávať relatívne často.

A taktiež bol včera vydaný aj prvý oficiálny plagát, ktorý si môžete prezrieť nižšie:

Film Black Panther zavíta do našich kín 15. februára 2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.