Blade Runner 2049 sa ukazuje v plnej paráde v prvom traileri

Teaser nám toho veľa neukázal, ale za to nás navnadil, zatiaľ čo prvý oficiálny trailer na film Blade Runner 2049 je už úplne iná káva.

Denis Villenueve v posledných rokoch servíruje samé lahôdky a po predstavení prvého oficiálneho traileru pre pokračovanie legendárneho Blade Runnera to vyzerá tak, že ešte nejakú chvíľu s tým neprestane. O scenár sa starajú Hampton Fancher (pracoval aj na scenáre prvého dielu) a Michael Green (jeho rukopis ste mohli zaznamenať v tohtoročnom Loganovi), teda sa môžeme tešiť na solídnu jazdu, ktorá bude verná prvému dielu. Príbeh zatiaľ pôsobí tajomne, i keď zápletka nie je zasa až tak nejasná, ale ešte len uvidíme, ako s ním Fancher vynaložil.

Ako už som spomínal, príbeh pôsobí tajomne, a to isté platí aj pre akciou nabitý trailer. Sledujeme, kde sa dostala futuristická spoločnosť po toľkých rokoch od udalostí v jednotke a popritom zisťujeme, okolo ktorých postáv sa bude dej točiť. Vizuálna stránka je veľmi pútavá, čím narážam na všetky tie prostredia. No trailer nám ukázal, že sa máme na čo tešiť, tak dúfame, že sa nebudeme tešiť zbytočne.

Film Blade Runner 2049 má slovenskú premiéru naplánovanú na 5. októbra 2017. Slovenským divákom ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.