Blade Runner 2049 ukazuje nové zábery v druhom traileri

Dystopický svet kultového sci-fi Blade Runner sa vracia. Z dosiaľ zverejnených štýlových ukážok z novinky Blade Runner 2049 je jasné, že po vizuálnej stránke bude pokračovanie viac než dôstojným nástupcom originálu. Najnovší trailer však hádže svetlo aj na hviezdami nabité herecké obsadenie filmu – k legendárnemu Harrisonovi Fordovi sa vo filme pridajú talentovaný Ryan Gosling, oscarový Jared Leto či charizmatická Robin Wright.

Blade Runner 2049 sa odohráva tridsať rokov po prvom filme. Na scénu prichádza nový blade runner menom K (Ryan Gosling), aby odhalil tajomstvo, ktoré môže uvrhnúť zvyšky spoločnosti do chaosu. Jeho pátranie ho privedie až k bývalému blade runnerovi, Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), ktorý bol tridsať rokov nezvestný…

Legendárny režisér Ridley Scott pri novinke prenechal žezlo jednému z najtalentovanejších filmárov súčasnosti, Denisovi Villeneuveovi. Kanadský režisér, ktorý sa postaral o minuloročný sci-fi hit Prvý kontakt či akčnú drámu Sicario, nového Blade Runnera obsadil ukážkovo talentovanou skupinou hercov. Okrem Harrisona Forda a Ryana Goslinga (La La Land) sa vo filme predstavia napríklad nový Joker a spevák hviezdnych 30 Seconds to Mars, Jared Leto (Klub poslednej nádeje, Jednotka samovrahov), herečka a režisérka Robin Wright (House of Cards, Wonder Woman) či Dave Bautista známy ako Drax z obľúbených Strážcov galaxie.

Film Blade Runner 2049 má slovenskú premiéru naplánovanú na 5. októbra 2017. Slovenským divákom ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.