Blu-Ray Wonder Woman bude obsahovať bonusovú scénu!

Wonder Woman sa do kín dostala začiatkom júna a veľmi rýchlo sa zaradila k letným trhákom. Kritici film označili ako jeden z najlepších DC filmov. Dokonca sa niečo šušká o Oscaroch. Môže to byť ešte lepšie?

Môže. Wonder Woman sa z kina môže preniesť aj k nám do obývačiek, pretože onedlho sa dostane do predaja na DVD a Blu-Ray diskoch. Vo formáte Digital HD sa dostane do predaja 29.augusta, na Ultra HD, Blu-Ray 3D a Blu-Ray Combo Pack trochu neskôr – 19. septembra. Ale oplatí sa počkať. Tieto tri formáty totiž budú obsahovať bonusovú scénu s názvom „Epilóg: Ettina misia“. Etta Candy, nenápadná sprievodkyňa Diany londýnskym životom bude zrejme hlavnou hrdinkou tejto scény. Misia bude zahŕňať aj zvyšok skupiny, ktorá bojovala po Dianinom boku a bude sa to týkať osudu nášho druhu. Nič konkrétne nie je zatiaľ známe.

Asi ani netreba spomínať, že existuje už kopa špekulácii, čo mohlo byť misiou Etty. Jednou z možností, ako uvádzajú internetoví konšpirátori, môže byť aj „Mother-Box“. Mohlo by to byť úžasné prepojenie filmu Wonder Woman s ostatnými DC filmami a film by sa tak posunul ešte o stupienok vyššie. No na druhej strane by si takáto scéna zaslúžila priestor aj v kine ako potitulková scéna, však?

Zdroj: cinemablend.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.