Bol oznámený 4.diel Star Treku, tentokrát aj s Chrisom Hemsworthom!

3.diel úspešného rebootu ságy Star Trek ešte ani poriadne nedorazil do kín a my sa už dozvedáme o ďalšom pokračovaní, kde uvidíme aj Chrisa Hemswortha. 4.diel má nadväzovať na 3.diel, čo vlastne znamená, že sa obsadenie nemení a trilógia sa nakoniec bude rozvíjať ďalej až na zosnulého Antona Yelchina, ktorý sa zhostil role Chekova. Túto postavu sme mali možnosť vidieť v predchádzajúcich dvoch dieloch, ale zároveň ju uvidíme aj v tomto 3.diele, no kvôli smrti herca tu príbeh Chekova už končí, a tak ho v 4.diele už neuvidíme. Podľa slov J.J.Abramsa Chekov nebude preobsadený, a tak jeho príbeh tu definitívne končí.

star-trek-into-darkness-anton-yelchin
Anton Yelchin ako Chekov

No posádka lode Enterprise sa aj napriek tomu rozšíri o jednu známu tvár, čím narážam práve na Chrisa Hemswortha. A nie je známa len tým, že sme Hemswortha mohli vidieť ako Thora, ale známa aj v Star Trek univerzu, keďže v prvom diele rebootu z roku 2009 sa zhostil role Georga KirkaA to meno by Vám už niečo malo aj hovoriť. Áno, správne. Jedna sa o otca hlavného protagonistu Kirka (predstavuje ho Chris Pine), ktorého nikdy nestretol, ale akýmsi spôsobom sa ich cesty stretnú práve v tomto ďalšom pokračovaní.

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong
star-trek-chris-hemsworth-slice-600x200
Chris Hemsworth ako George Kirk

Okrem hereckej posádky sa má vrátiť aj väčšina ľudí “za kamerou” – od scenáristov cez producentov a snáď až po samotného režiséra Justina Lina (séria Fast And Furious). Bližšie detaily ohľadom pokračovania ešte neboli zverejnené, a tak si zatiaľ môžeme vychutnať Star Trek Beyond, ktorý príde onedlho do kín.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.