Bol vydaný prvý pohľad na Bloodshota v podaní Vina Diesela

Film Bloodshot, v hlavnej úlohe Vin Diesel, sa konečne posúva dopredu a my sa už teraz môžeme pozrieť, ako bude Diesel vyzerať a prostredníctvom oficiálneho popisu, aj o čom bude táto sólovka. Pre mnohých Bloodshot nepredstavuje práve najznámejšiu komiksovú postavu, ale o to zaujímavejší môže byť jeho debut na striebornom plátne, predsa len, vykročenie do neznáma je zvyčajne veľmi vzrušujúca záležitosť a v tomto prípade by tomu nemalo byť ináč.

Tento projekt si prešiel viacerými zmenami a posunmi, keďže film bol spočiatku naplánovaný na rok 2017 a v zostave boli režiséri Johna Wicka, avšak práve beží už rok 2018 a filmu sa ešte tak skoro nedočkáme, no je dobré vedieť, že ľadovce sa konečne pohli a sólovka Bloodshota nie je tak v nedohľadne, ako by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. Bloodshot je postava, na ktorej príbeh bolo napísaných niekoľko variantov, pričom v jednom z nich ide o bývalého vojaka, ktorý podstúpil náročný experiment, vďaka ktorému prišiel o pamäť, avšak nadobudol mnohé schopnosti, prostredníctvom ktorých sa pokúša dolapiť ľudí zodpovedných za výsledok tohto experimentu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bloodshot

V druhom sa zasa predstavuje ako prosperujúci mafián, ktorý je vo svojej ceste na vrchol niekoľkokrát zradený a skončí pri tom istom experimente, ktorý bol spomínaný vyššie. No čerstvo vydaný popis nám prezrádza, ktorú z alternatív si tvorcovia vybrali:

Film Bloodshot sleduje Raya Garrisona aka Bloodshota, mŕtveho vojaka, ktorý bol oživený prostredníctvom nanotechnológie zbraňového dílera Rising Spirit Technologies. Bloodshot trpí absolútnou stratou pamäti, zatiaľ čo sa zosobňuje so svojimi novými schopnosťami. Pokúša sa spomenúť si na svoj predchádzajúci život a zápasí so zbraňou, ktorá sa z neho stala. Na jeho ceste mu pomáha skupina vylepšených bojovníkov, vystupujúcich pod názvom Chainsaw.

A teraz už prikladám sľubovaný pohľad na podobu Bloodshota v podaní Vina Diesela.

Pokiaľ sa im naozaj podarí dosiahnuť takýto výzor, tak fanúšici komiksovej predlohy zaplesajú(a my s nimi). Film sa začal natáčať už v priebehu augusta 2018 v Kapskom Meste, Prahe či Budapešti. O tomto čase je premiéra filmu naplánovaná na 20.februára 2020, avšak pokiaľ pôjde všetko plánov, filmu sa dočkáme možno aj skôr. Len čo sa k nám dostanú nejaké novinky, budeme Vás o tom informovať.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Dotáčky filmu sa síce skončili už začiatkom tohto mesiaca, ale to neznamená, že projekt nenaberá …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.