Bonusy na DVD/Blu-ray Avengers: Infinity War odhaľujú vystrihnuté scény

Avengers: Infinity War sa čo nevidieť dostane medzi ľudí aj na fyzických nosičoch, a tak si môžete byť istí, že sa dočkáme viacerých vystrihnutých scén, ba dokonca niektoré sa už dostali von. Bonusy boli vždy veľmi zaujímavou súčasťou Blu-ray a DVD nosičov, no buďme k sebe úprimní, pri vybraných filmoch sme ich dokázali oceniť oveľa viac ako pri iných tituloch a Infinity War sa zatiaľ javí ako presne tento prípad. Nižšie prikladám niekoľko dostupných ukážok vystrihnutých či predĺžených verzií scén(poprípade náhľadov zo zákulisia), ktoré sme mali možnosť vidieť na striebornom plátne. Teda pokiaľ ste tento film ešte nevideli(pochybujem, že sa niekto taký nájde), tak môžete počítať s početnými spoilermi.

Gamora konfrontuje Thanosa – vystrihnutá scéna

V tejto scéne sledujeme, ako Gamora konfrontuje Thanosa ohľadom svojej spoločnej minulosti a skutkov, ktoré ju sprevádzali. Hlavnou stavbou sa príliš nelíši od tej ozajstnej scény, ktorá sa dostala do filmu, avšak viacerí fanúšikovia označujú túto alternatívnu verziu za lepšiu pri vykresľovaní vzájomného vzťahu Gamory a Thanosa. Môžeme vidieť, že CGI nie je ešte ani zďaleka dokončené, takže zrejme sa už vopred počítalo s tým, že táto scéna sa do finálnej verzie nedostane.

Star-Lord vs. Drax – vystrihnutá scéna

Ďalšia vystrihnutá scéna sa zameriava na udalosti, ktoré sa odohrali po súboji s Thanosom na planéte Knowhere, kedy sa ostatok posádky Strážcov Galaxie pokúša lokalizovať čerstvo unesenú Gamoru, pričom dochádza k menšej hádke medzi Draxom a Star-Lordom a zároveň zisteniu údajnej polohy Gamory. Zjavne malo ísť o scénu, ktorá mala poskytnúť strážcom jej súradnice, no nakoniec sa z toho zišlo.

Rozšírenie súboju s Thanosom na Titane a B-Roll

Pre zmenu sa dostávame skôr za kameru a pozeráme sa na jednotlivé scény bez akýchkoľvek vizuálnych efektov. Spolupráca s koordinátorom kaskadérskych kúskov, vzťahy medzi hercami mimo klapky a na záver, samotné vyobrazenie scény po fáze post-produkcie.

Dajte mi Thanosa

Ide o kombináciu predchádzajúceho videa spolu so zábermi spoza kamery z Wakandy, vrátane samotného príchodu Thora. A nesmie chýbať aj komentár režisérskeho dua bratov Russovcov.

Moc kameňov nekonečna

V tomto prídavku sa dozvedáme o rozsahu moci a funkciách jednotlivých kameňov nekonečna. Samozrejme, nie že by sme o ich sile nevedeli, ale aj takáto viac “interaktívna” forma môže pridať na správnom vyobrazení ich potenciálu.

Ranný beh Tonyho a Pepper – vystrihnutá scéna

Pochopiteľne, názov aj tejto scény Vám musí prísť viac ako povedomý, našťastie, jej obsah je značne pozmenený. Tony s Pepper opäť diskutujú o Tonyho živom sne a ich potenciálnej svadbe. Najväčším prídavkom je však Happyho prerušenie tejto konverzácie. Ako si môžeme všimnúť, odháňať reportérov od tohto prominentného páru ho už viackrát dozaista omrzelo.

Viac podobných ukážok sa bezpochyby nájde na Blu-Ray a DVD filmu Avengers: Infinity War, ktoré u nás vychádzajú 5.septembra 2018, vrátane českého dabingu.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.