Bratia Russoovci budú režírovať Avengers: Infinity War I. a II.

Súrodenci Joe a Anthony natočili druhého Captaina Americu a tým sa stali jednými z najžiadanejších režisérov Holywoodu. Momentálne pracujú na CA: Civil War a vyzerá to tak, že Sony si ich získala na réžiu Ghostbusterov. A dnes Marvel ohlásil, že budú pracovať aj na oboch častiach Avengers: Infinity war.

A to už niečo znamená. Infinity War totiž bude obrovským vyvrcholením veľkej časti marvelovského univerza. Avengeri tu budú pravdepodobne bojovať s Thanosom o kamene nekonečna (infinity stones). A ak si pamätáte na Strážcov galaxie, tak viete, že tieto kamene sú neuveriteľne mocné. Tiež je pravdepodobné, že sa v týchto filmoch s niektorými postavami rozlúčime, lebo mnohým hercom vypršia zmluvy.

Thanos so všetkými kameňmi v komiksovej verzii.

Ponúka sa ale otázka, čo sa stane s Jossom Whedonom? Ten režíroval prvých dvoch Avengerov, ale spolupracoval napríklad aj na seriálových Agents of S.H.I.E.L.D. Je šikovný, populárny a bola by škoda, ak by sa ho Marvel zbavil. Hovorí sa o režírovaní Captain Marvel, ale tam skôr očakávam na režisérskom mieste ženu. Režiséra bude potrebovať aj Thor: Ragnarok, o ktorom sa Kevin Feige vyjadril, že bude pre univerzum veľmi dôležitý. Možné je aj to, že Whedon bude ďalšie filmy len produkovať a medzitým sa bude venovať vlastným projektom.

Avengers: Infinity war – part 1 uvidíme v máji 2018, druhá časť vyjde o rok neskôr.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.