Bratia Russovci pravdepodobne potvrdili Captain Marvel v Infinity War!

Bratia Russovci sú aktuálne žiadanými režisérmi, a tak niet divu, že uskutočňujú jeden rozhovor za druhým, no raz začas im môže z úst uniknúť niečo, čo tom malo aj ostať. Captain America: Civil War je úspešnou záležitosťou, minimálne po stránke zárobkov, ktoré na “domácom území”, teda USA obsadili 5.miesto filmu s najväčším zárobkom 181,8 miliónov dolárov a zároveň prekonáva 3.diel Iron Mana, čo znamená, že prevzal 1.miesto v kategórii sólo superhrdinských filmov od Marvelu, i keď sa o sólo film určite nejedná. Po takých úspešných spracovaniach je samozrejmé, že ďalšie dva diely Avengers náležia do rúk bratov Russovcov, a tak sa aj veľa otázok zameriava na ich osoby.

Anthony-and-Joe-Russo

Netrvalo dlho a rozhovory sa zamerali aj na obe časti Avengers: Infinity War, ktoré sa mimochodom budú volať úplne odlišne, keďže bratia Russovci povedali, že sa bude jednať o dve úplne rozdielne filmy, a tak by rovnaký názov, len s iným poradovým číslom mohlo byť mätúci, tak sa názvy budú meniť, i keď ich nový podtitul ešte nebol vytvorený. Počas nedávnej udalosti Inštitútu Smithsonian, kde bratia Russovci hovorili o Infinity War, nechtiac spomenuli meno “Captain Marvel“, čo využil jeden z fanúšikov a na svoju otázku nenechal dlho čakať: “Práve ste potvrdili účasť Captain Marvel?“.

Jeden z bratov odpovedal: “Um…Captain Barvel. Úplne odlišná postava.” Neviem ako Vy, ale v univerzu Marvelu som sa s takou postavou ešte nestretol, teda zahováranie bratov bolo komické a iba podporilo teóriu o účasti Captain Marvel na Infinity War. Síce nevieme akou formou a či sa vôbec dočkáme jej kostýmu, ale v tomto prípade aspoň vieme, že je tu možnosť jej účasti.

Želali by ste si vidieť Captain Marvel v Infinity War?

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.