Brie Larson je zvažovaná do role Captain Marvel!

Obsadzovanie do rôl podstatných postáv naberá na obrátkach a Captain Marvel pravdepodobne nachádza svoju predstaviteľku. Povedzme si to na rovinu. Americká herečka Brie Larson zaznamenáva za posledné roky ohromný vzostup medzi tie najväčšie Hollywoodske hviezdy, a tak niet divu, že si ju začína všímať aj Marvel. Na tohtoročných Oscaroch získala to najväčšie ocenenie aké môže herečku stretnúť, teda Oscara za Hlavnú ženskú rolu, ktorý jej zabezpečil mnoho pozornosti.

brie larson oscar

Okrem Oscarového výkonu v dráme Izba ste ju mohli vidieť aj vo filmoch 21 Jump Street, či dokonca Gambler po boku Marka Wahlberga. Ale v herectve nehodlá poľaviť ako tomu je pri Dicapriovi, ktorý si po Revenantovi berie voľno na dobu neurčitú. Za tú dobu stihla dokončiť natáčanie filmov Free Fire a Basmati Blues. Momentálne sa venuje účinkovaniu v snímku The Glass Castle a očakáva ju ešte natáčanie filmu Kong: Skull Island, čo je poslednou položkou na jej pláne, zatiaľ. Doposiaľ sa okolo postavy Captain Marvel motalo mnoho herečiek, niektoré boli zvažované a niektoré zasa samé prehlasovali svoj záujem o túto rolu. Snáď najrozšírenejším menom, ktoré sa pohybovalo okolo tejto postavy je Ronda Rousey.

ronda rousey cm

Tá sa už viacmenej neberie za serióznu možnosť a medzi zástupy zvažovaných herečiek sa pridáva Brie Larson, ktorá z doposiaľ menovaných a zvažovaných herečiek vyzerá ako konečne seriózna možnosť. Má svoju popularitu, má dokonca už aj veľké meno a krásu dozaista nepostráda. Môžeme sa tak tešiť na skvelé herecké výkony ako to je u Brie Larson zvykom. Samozrejme, ak dostane možnosť predviesť sa.

Marvel, resp. Disney je veľmi obozretný vo voľbe herečky na takúto postavu, pretože sa môže jednať o zlomový film pre ženské postavy, ktorý pokiaľ uspeje, tak môže vydláždiť cestu nejednej ženskej postave z Univerza Marvelu. Režisér doposiaľ nebol nájdený, no “perá už netrpezlivo držia v ruke” scenáristi Meg LeFauve (V hlave) a Nicole Perlman (Strážcovia Galaxie). O obsadení do role Captain Marvel Vás budeme určite informovať a pomaly, ale isto môžete odpočítavať dni do júla 2018, kedy má snímok Captain Marvel zavítať do kín. Presný dátum premiéry ešte nebol zverejnený.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.