Brightburn láka divákov do kín posledným trailerom

Netradičný superhrdinský film Brightburn od režiséra Davida Yaroveského, ktorého producentom je nám všetkým dobre známy James Gunn odhalil opäť čosi viac zo svojho deja v poslednom traileri pred uvedením do kín v USA.

Film sa pohráva so zaujímavou myšlienkou, ako by to vyzeralo, keby na Zem skutočne z vesmíru prišiel “Superman“, avšak nerozhodol by sa svoje schopnosti používať na konanie dobra. Hoci nám boli postupne dávkované rôzne ukážky z filmu, ktoré sa na prvý pohľad zdali ako ničím zvláštny superhrdinský film, samotný finálny trailer pôsobí už úplne hororovo a je jasné, že sa nejedná o film pre slabšie povahy.

Na scenári spolupracovali traja Gunnovci, známy James, jeho bratranec Mark a brat Brian a v podstate nám ním predstavujú nový hybridný žáner – superhrdinský horor. Prvé recenzie sú síce zľahka rozporuplné, ale ostáva nám pevne veriť, že sa jedná o dobre spracovaný film so zaujímavým námetom.

Brightburn sa do amerických kín dostáva až 24. 5. 2019, avšak v slovenských kinách sa premieta už od minulého štvrtku (t.j. 16. 5.), tak neváhajte a utekajte do kina ak vás trailer zaujal!

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

The Babysitter sa čoskoro dočká pokračovania

Úspešná hororová komédia The Babysitter, ktorá svet hororu zoznámila s talentovanou herečkou a neterou slávneho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.