Bude ďalší film o X-Menoch vo vesmíre?!

X-Men: Apokalypsa ešte nie je v kinách, no kreatívny tím sa už vyjadril k ďalšiemu vývoju Xmenovskej série. A tieto plány sú rozhodne veľké!

Po filmoch X-Men: Budúca minulosť (Days of Future Past) v roku 2014 a X-Men: Apokalypsa (Apocalypse) v roku 2016 by séria mohla nadviazať ďalším filmom približne 2018-2019. A ten by pravdepodobne mohol zamieriť do vesmíru.

X-Men-Apocalypse-Final-Trailer-Oscar-Isaac

Naznačujú to viaceré fakty. Prvým je, že sám Brian Singer sa vyjadril, že by rád ukázal aj vesmírnu stránku X-Menov. Ďalšia vec, ktorá túto možnosť podporuje, je technológia veľkého mutanta Apokalypse – tá je mimozemského pôvodu a práve tu je skrytý potenciál pre ďalšie filmy.

Posledným (avšak nemenej dôležitým) faktom je,  že Fox je takejto možnosti naklonený. Na začiatku celého X-Men projektu, keď Brian Singer vytváral koncept filmu, prišiel aj s touto možnosťou. Fox bol už vtedy viac ako otvorený tejto možnosti a chcú sa prepracovať hlbšie do Marvelovských komiksov, kde získajú vynikajúce základy pre nové veľké príbehy.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.