Bude Dominic Cooper v ďalších epizódach?

Agent Carter – seriál od tvorcov Marvel Studios mal premiéru na ABC pred dvomi týždňami a už teraz má perfekné hodnotenia a recenzie. Stále je to seriál, ktorý si človek užíije od začiatku do konca.

V minisérii, ktorá má len osem častí, by bolo prehnané určiť niektoré postavy ako pravidelne sa objavujúce, ale na základe komentárov Jepha Loeba možno povedať, že Cooper sa neobjaví len vo štvrtej časti. Takže, možno opakovanie bude lepší spôsob ako parafrázovať rolu Howarda Starka v seriáli Agent Carter. Nezáleží, koľko času na obrazovke je venované Starkovi, je očividné, že ten čas využije na to, aby objasnil všetky tajomstvá.

V štvrtom dieli bude Peggy konfrontovať Starka čo znamená, že hocijaký kúsok technológie, ktorý potrebuje nájsť môže viesť k potenciálnemu zničeniu pamiatky na Steva Rogersa. A viete, že keď Stark urobí niečo, čo by Capa ukázalo v zlom svetle, Peggy o tom nebude dlho rozmýšľať.

Veľa závisí od toho, čo presne je táto nová nebezpečná zbraň a ako je spojená s Captainom America.

Očakávate, že sa Howard Stark opäť objaví v ďalších častiach? Alebo je viac pravdepodobné, že Stark len sem-tam vstúpi do deja s novou informáciou pre Peggy a Jarvisa?

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.