Bude James Gunn režisérom filmu Suicide Squad 2?

James Gunn priviedol do filmového sveta Strážcov galaxie a taktiež ich druhý diel, avšak poslednú časť trilógie už nedokončí. Disney totiž tohto úspešného režiséra prepustil pre kontroverzné a takmer desať rokov staré príspevky na sociálnej sieti twitter, s čím väčšina fanúšikov, pochopiteľne, nesúhlasila. James Gunn musel opustiť štúdio Marvel, no tým sa jeho práca neskončila a miesto pravdepodobne našiel u konkurenta DC.

Portál The Wrap oznámil verejnosti, že James Gunn napísal scenár k filmu Suicide Squad 2 a je pripravený, aby zaujal miesto režiséra a podľa všetkého, už aj podpísal zmluvu so spoločnosťou DC Comics. Za ten čas James Gunn pochopil, že jeho najväčšou prednosťou sú filmy s komediálnymi prvkami, ako boli aj jeho dva komiksové filmy Strážcovia galaxie a Suicide Squad je, predsa len, podobný tomuto štýlu, a preto ponuku s radosťou prijal.

Mnohí si taktiež mysleli, že James Gunn sa stane novým režisérom filmu Green Lantern Corps. Reportér Borys Kit tiež potvrdil, že Suicide Squad 2 nie je priamym pokračovaním prvého dielu, takže film podstúpi množstvo zmien a možno sa dočkáme aj niekoľko nových postáv alebo humoru na hrane R-hodnotenia. James Gunn je určite priradený k správnemu filmu a výsledok uvidíme pravdepodobne v roku 2019 alebo neskôr.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.