Budeme pri Legends of Tomorrow kričať od radosti?

Seriál Legends of Tomorrow bude mať v druhej sérii ešte dva (mini)crossovery. A práve po tom druhom by sme vraj mali kričať od radosti!

Marc Guggenheim, jeden z výkonných producentov CW seriálov, sa druhej polovici druhej série Legends of Tomorrow záhadne vyjadril:

Práve včera sme dali ponuku hercovi, aby si zopakoval svoju rolu z iného nášho seriálu. A v predposlednej epizóde, ktorú budeme mať – nemôžem byť špecifickejší o tomto, ale je to jedna z najvtipnejších vecí, ktorú sme kedy spravili v seriáli – postava z jedného nášho seriálu sa ukáže v Legendách tak, ako ste ju/jeho ešte nevideli a možno už ani znovu neuvidíte. Myslím, že z toho budete od radosti kričať.”

Z čoho by sme mohli od radosti kričať? Na internete sa objavili rôzne teórie – a jedna je lepšia ako druhá. Felicity ako Powergirl? Arrow s (komiksovo klasickou) kozou briadkou?

Olivera sme zatiaľ videli iba takto – táto brada má ešte ďaleko do komiksovej predlohy

Producent sa ďalej vyjadril, že sa záverom druhej série sa v seriáli ukáže zopár postáv z iných seriálov. Potvrdená je Nyssa Al Ghul, avšak nie je isté, či product hovoril o nej (nakoľko aj anglický originál hovorí o hercovi, nie herečke). Herečka, ktorá hrá Nyssu, nešpecifikovala svoju úlohu v Legendách.

Kto to ešte bude, je ťažké hádať, pretože producent neprezradil ani z ktorého seriálu sú. Asi najpravdepodobnejšími adeptmi sú Barry/Flash a Cisco/Vibe vďaka svojim schopnostiam. Ďalšou možnou kombináciou sú Barry/Flash a Oliver/Arrow, nakoľko členovia Legion of Doom sú pôvodne z ich seriálov a minimálne raz ich už zastavili.

Asi najmenej pravdepodobnými postavami sú tie zo seriálu Supergirl. Supergirl žije na samostatnej Earth a jej cestovanie medzi svetmi je komplikovanejšie, nie však nemožné. Nič však nebráni vtipnému predstaveniu nejakého dvojníka na Earth-1.

Zdroj: screencrush.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.