Bumblebee odhaľuje nových Transformerov

Film Bumblebee trailer nakoniec nedostal, no prítomní diváci si užili veľkolepú show, ktorú pripravilo štúdio Paramount Pictures.  Pred nedávnom oznámili zrušenie ďalšieho dielu, ktorý mal byť už šiestym pokračovaním série Transformerov a zamerali sa práve na film Bumblebee pre jeho zložitú výrobu. Bude to predsa len odlišné spracovanie Transformerov, hlavne po dôležitej vizuálnej stránke filmu.

Hlavnou súčasťou predstavenia bol režisér Travis Knight, ktorý sa v minulosti zameriaval na Stop motion filmy ako ParaNorman alebo Kubo and the Two Strings. Vizuálne spracovanie je preto dôležitým prvkom v tomto filme a hovorí: „K animátorom som sa choval ako k hercom, pretože práve oni dávajú kľúčovým postavám život.“ Nižšie môžeme vidieť dvoch Decepticonov, ktorí sú podľa režiséra jedny z najťažšie animovaných charakterov série.

Červený je Shatter a modrý decepticon má meno Dropkick. Sú zložitejší na animáciu z toho dôvodu, že sa dokážu meniť až na tri formy naraz. To znamená, že jeden Transformer môže byť auto, ale následne sa môže zmeniť napríklad na lietadlo. Transformeri v tomto filme sú totiž inšpirovaný prvým animovaným seriálom s názvom Generation 1, kde tieto schopnosti naozaj mali. V predchádzajúcich filmoch sa menili iba na jednu formu.

Shatter sa teda dokáže zmeniť na bojovú stíhačku, no jeho telo taktiež obsahuje prvky auta a je inšpirovaný postavou zo seriálu v štýle ninju. Modrý Dropkick sa zas dokáže transformovať na helikoptéru, avšak na jeho tele môžeme opäť vidieť prvky auta, ako dvere alebo kolesá. John Cena bol taktiež prítomný na show, keďže vo filme stvárňuje postavu agenta Burnsa a odhalil novinky o ďalšom novom decepticonovi s menom Blitzwing.

Tohto Decepticona sme mohli vidieť už v traileri, no fanúšikovia si mysleli, že je to Starscream z predchádzajúcich filmov. Je to Transformer meniaci sa na stíhačku a bude dôležitou postavou filmu. Ďalej nám režisér Travis Knight prezradil, že film nás zavedie aj na planétu Cybertron. Prítomní diváci mali taktiež možnosť vidieť exkluzívny klip, ktorý si rozoberieme v ďalšej časti. Film Bumblebee uvidíme 27. decembra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.