Bumblebee prichádza s novým oficiálnym trailerom

Séria Transformers sa rozrastá už o šiesty diel, avšak film Bumblebee sa od predošlých častí okrem režiséra odlišuje aj napríklad vizuálnym spracovaním, ktoré je veľmi podobné prvému animovanému seriálu Transformers: Generation 1. Bumblebee sa však vracia do roku 1987.

Trailer nám tentokrát priniesol pohľad na viacero transformerov, medzi ktorých patrí aj Optimus Prime. Toho sme však videli iba v holografickej podobe. Vo filme sa dostaneme aj na planétu Cybertron, z ktorej, podľa Decepticonov, Bumblebee unikol ako zločinec pred spravodlivosťou.

Režisérom filmu sa stal Travis Knight, ktorý sa zameriava prevažne na stop motion animácie a vytvoril tak úspešné filmy ako Kubo and the Two StringsCoraline alebo ParaNorman. Vo filme uvidíme v hlavne role Hailee Steinfeld (Pitch Perfect 3). Ďalej sa nám predstaví známi wrestler John Cena (Blockers, The Wall), Kenneth Choi (Captain America, Spider-Man: Homecoming) a hlas Martina Shorta (Bumblebee). Film má premiéru naplánovanú na 27. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.