Cabla si v pokračovaní Deadpoola zahrá Josh Brolin!

Tak a je to tu! Konečne prišlo to ohlásenie, na ktoré sme tak dlho čakali. Po boku Ryana Reynoldsa ako Deadpoola sa v roli Cabla postaví Josh Brolin. Už od vydania prvého dielu vo februári minulého roku sa o obsadení tejto role diskutovalo, pričom na zozname sa ocitlo viacero rozličných mien až dokým sme nedospeli do fázy, kedy sa zoznam zúžil na “pár” mien. Najaktuálnejším kandidátom bol Michael Shannon (Man of Steel), ktorý vraj takmer získal túto rolu, no v neposlednom rade sa diskutovalo aj o Davidovi Harbourovi (Stranger Things, Suicide Squad). A špekulácie neminuli aj Russella Crowa, či dokonca Brada Pitta.

Ale finálna voľba padla na Josha Brolina (Sicario). Môžete poznať aj ako Thanosa, ktorému sa Avengeri postavia v Infinity War a aj ďalšom pokračovaní. Doposiaľ sa len pripravoval na svoj príchod, ale už v Infinity War by sa mal ukázať v plnej kráse a teraz k tomu pridáva aj rolu Cabla/Nathan Summers, ktorý je zas v inom filmovom vesmíre. Teda v roku 2018 sa máme na čo tešiť a pevne veríme, že Josh Brolin sa plnohodnotne chopí role Cabla a na plátna prinesie jeho vernú podobu.

Okrem toho ho stihli privítať už aj jeho kolegovia, čím narážam, samozrejme, na Ryana Reynolda, ktorý privítal Brolina veľmi “Deadpoolovským” spôsobom. Veď pozrite sa sami.

Ku*va, Fox? Nemôžeš hrať 2 postavy v jednom vesmíre. Josh Brolin bol v Sicariu a ja v Sabrina – mladá čarodejnica.

Na plagáte si môžete všimnúť ozbrojené domino, narážka na ďalší prírastok do Deadpool rodiny a na obrúsku mená Deadpoolových obľúbených Golden Girls.

Ale privítal ho napríklad aj taký Stefan Kapicic (hlas Collossusa), ktorý je z možnosti spolupracovať s Brolinom naozaj nadšený a výber Foxu považuje za viac ako dobrý.

Tak čo vravíte Vy na túto voľbu? Pozdáva sa Vám Josh Brolin v roli Cabla alebo ste si tam predstavovali skôr niekoho iného?

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.